Kadir Uğur'dan Murat Ersoy'a sert eleştiri: TYD kimsenin çiftliği değil

Kadir Uğur'dan Murat Ersoy'a sert eleştiri: TYD kimsenin çiftliği değil
sayfayı yazdır, turizm ajansı
17 Şubat 2017, 11:33
TYD'nin hazırladığı "Turizm Arama Motoru Projesi"ni eleştiren Bentour Kurucusu Kadir Uğur, TYD Başkanı Murat Ersoy'u sert bir dille eleştirerek, "TYD kimsenin çiftliği değil" dedi.

Turizm Yatırımcıları Derneği'nin (TYD) projesi olarak kamuoyuna sunulan "Turizm Arama Motoru"na duayen turizmci Kadir Uğur'dan tepki geldi. Projenin Atlasjet'in menfaatleri doğrultusunda dizayn edildiğini ileri süren Kadir Uğur, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda projeyi protesto ettiğini açıkladı.

Paylaşımında, TYD Başkanı Murat Ersoy'un tur operatörlüğü ile ilgili yanlış bilgiler verdiğini ve kendi şirketinin menfaatine göre projeyi şekillendirdiğini ifade eden Kadir Uğur, "TYD kimsenin çiftliği değil" dedi.

Bentour Kurucusu Kadir Uğur'un paylaşımının tam metni şöyle: "Maalesef perakendeciliğe soyunan TYD toplantısına katıldım. TYD Başkanı Murat Bey, tur operatörleri ile ilgili yanlış bilgileri sahnede anlattı ve kendi şirketi Atlas'a yarayacağı umut edilen bir sistemi sundu. Toplantıyı bir saat sonra terk ettim. TYD kimsenin çiftliği değil. Protesto ediyorum."

Yorumlar