İstanbul Havalimanı oteli açılıyor...Fiyatlar ne kadar olacak?

İstanbul Havalimanı oteli açılıyor...Fiyatlar ne kadar olacak?
16 Şubat 2019, 11:19
İstanbul Havalimanı içinde yer alan ve İngiltere merkezli YOTEL tarafından işletilecek olan 451 odalı otelin açılış tarihi belli oldu.

İstanbul Havalimanı içinde yer alan ve İngiltere merkezli YOTEL tarafından işletilecek olan 451 odalı otel, 30 Mart'ta kapılarını açıyor. Kapasite açısından dünyadaki en büyük ilk üç havalimanı oteli arasında yer alan YOTEL İstanbul Havalimanı için rezervasyon almaya başladı. Sabah'ta yer alan habere göre hava tarafında YOTELAIR, kara tarafında ise YOTEL markasıyla hizmet verecek.

Fiyatlar 216 Euro'dan başlıyor

Premium Queen, ADA Queen, Premium Plus Queen, Premium Plus Twin, Premium Plus King ve First Class King with Bunk olmak üzere 6 ayrı oda tipiyle hizmet verecek otelde konaklamanın bedeli ise, 216 Euro’dan başlayarak 270 Euro’ya kadar yükseliyor.

Bodrum'da da yer almak istiyoruz

Markanın Londra, Amsterdam, Paris, New York, Boston, San Fransisco ve Singapur'dan sonra Türkiye'de de ilk otelini açtığını kaydeden YOTEL İstanbul Havalimanı Genel Müdürü Bora Göymen, "Rezervasyonlar iyi gidiyor. Havalimanının taşınmasının ardından ilginin daha da artacağını düşünüyoruz. YOTELPED markamızla Bodrum'da yer almak istiyoruz. Fırsatları inceliyoruz" dedi.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha