İngiliz tur operatöründen Türkiye için şimdi de İrlanda dopingi...

İngiliz tur operatöründen Türkiye için şimdi de İrlanda dopingi...
24 Kasım 2017, 11:33
2018 yılı için Türkiye kapasitesini iki katına çıkardığını açıklayan İngiliz tur operatörü Jet2 Holidays’den Türkiye için sevindirici bir haber daha geldi. İngiliz operatör İrlanda’dan Türkiye’ye daha fazla turist getirmek için harekete geçti.

2018 yaz sezonu için Türkiye kapasitesini iki katına çıkaran, kış sezonuna yönelik programında da Antalya’ya ilk kez yer veren İngiliz tur operatörü Jet2holidays’den Türkiye için sevindirici bir haber daha… İngiliz tur operatörü şimdi de İrlanda’dan Türkiye’ye gelecek turist sayısını artırmak için harekete geçti.

İngiltere’nin dokuz farklı bölgesinden Türkiye’ye turist taşıyan Jet2 grubu, 2018 uçuşlarına ek olarak 70 bin koltuk koyacağını ve toplam kapasitesini 140 bine çıkaracağını duyurmuştu.

Jet2 Holidays şimdi de İrlanda’nın Belfast kentinden Türkiye’ye direkt sefer koyma kararı aldı. Buna göre 2018 yaz sezonunda Belfast Havalimanı’ndan Dalaman’a direkt uçuşlar düzenlenecek.

Belfast’tan Dalaman’a yönelik uçuşlar 26 Haziran – 25 Eylül tarihleri arasında; haftada bir sefer olmak üzere Salı günleri düzenlenecek.

Jet2 Holidays, 2018 yaz sezonu planlamalarına Belfast - Antalya uçuşunu da dahil ettiğini daha önce açıklamıştı.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha