I-MICE: Mutluluk paylaştıkça çoğalır

I-MICE: Mutluluk paylaştıkça çoğalır
06 Temmuz 2018, 14:40
Uluslararası MICE Endüstrisi Derneği, Bedensel Engelliler Dayanışma Derneği ile “Mutluluk Paylaştıkça Çoğalır” organizasyonunda bir araya geldi.

Uluslararası MICE Endüstrisi Derneği (I-MICE), Bedensel Engelliler Dayanışma Derneği (BEDD) ile “Mutluluk Paylaştıkça Çoğalır” sloganıyla, sabah kahvaltısında bir araya geldi.

5 Temmuz Perşembe sabahı Beykoz Beyaz Bahçe Restaurant’ta gerçekleştirilen etkinliğe I-MICE Yönetim Kurulu, MICE profesyonelleri, Bedensel Engelliler Dayanışma Derneği yönetim kurulu ve çok sayıda misafir katıldı.

Serdar Söyler: Dünyayı güzel yürekli insanlar kurtarır

Uluslararası MICE Endüstrisi Derneği (I-MICE) ana sponsorluğunda ve Kartal Belediyesi, Turuncu Basım ve Beyaz Bahçe Restaurant’ın destekleriyle gerçekleştirilen organizasyonda Konuşan I-MICE Başkanı Serdar Söyler, "Dünyayı güzelleştirmek mümkün. Güzel yürekli insanlar bunu başarabilir. Derneğimizin İcra Kurulu üyesi Mine Karaçaylı önderliğinde bedensel engelliler ile birlikte gerçekleştirdiğimiz sosyal sorumluluk projesi bunun en güzel örneklerinden biri oldu. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz" dedi.

Mine Karaçaylı: Onlarla bir arada olmak bize güç ve huzur kattı

I-MICE İcra Kurulu Üyesi ve Sosyal Sorumluk Komisyonu Başkanı Mine Karaçaylı ise yaptığı konuşmada şunları söyledi: Hepimizin birer engelli adayı olduğumuzu düşünürsek onların hisleri ve yaşam zorluklarını biraz olsun anlayabiliriz sanıyorum. Dernek olarak yanlarında olduğumuzu hissettirmek bizlere de güç ve huzur kattı.

Hüseyin Kurt: Projelerimiz devam edecek

Derneğin temel felsefesinin insana dokunmak olduğunu dile getiren I-MICE 2. Başkanı ve TÜRSAB Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Kurt, "Çok aktifiz. Çok hızlı karar alıp, uygulayamaya geçebiliyoruz. Geçen sene olduğu gibi bu sene ve önümüzde ki süreçte network etkinlikleri, kişisel gelişime ve uzmanlığa yönelik eğitimler, yurt içi ve yurt dışı tanıtım gezileri, B2B toplantılar ve en önemlisi sosyal sorumluluk projelerimiz devam edecek" şeklinde konuştu.

Işıl Özmen: Sosyal sorumluluk projelerine tedarikçilerimizi de dahil ediyoruz

I-MICE'ın sosyal sorumluluk çalışmaları hakkında bilgi veren Genel Sekreter Işıl Özmen de sosyal sorumluluk programlarına üyeleri ve sektör tedarikçilerini dahil ederek yaygınlaştırmaya çalıştıklarını söyledi.

Mali Kanji: Engeller aslında zihnimizde

Birlikten güç doğacağına hep inandık diyen I-MICE Saymanı Mali Kanji de duygularını şöyle ifade etti: Sektörümüze fayda sağlamanın yanı sıra sosyal sorumluluğumuzu da yerine getirmeyi hiç ihmal etmedik. Soma’dan sonra yine bir sosyal sorumluluk projesi kapsamında bedensel engelli kardeşlerimiz ile birlikte olmaktan çok keyif aldık. Engellerin aslında zihnimizde olduğunu bir kez daha gördük.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha