Hüseyin Kırk’tan vahim iddia: Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı’nı yanılttılar

19 Aralık 2022, 10:19
Turizmci Hüseyin Kırk, Ortadoğu turizm pazarında faaliyet gösteren bir gurup seyahat acentasının gerçek dışı verilerle Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı’nı yanılttığını iddia etti.

Kırkzade Turizm’in sahibi Hüseyin Kırk, 15 -18 Aralık tarihlerinde Samsun Amasya ve Tokat’a yönelik olarak Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı tarafından düzenlenen “Seyahat Acentası İnfo Programı”nda hayali turist rakamları ile kamu yönetiminin yanıltıldığını ileri sürdü.

“Beyan ettikleri sayılar gerçek değil”

Programa katılan seyahat acentalarının ülkeye getirdikleri turist sayılarının gerçekle alakalı olmadığını savunan Hüseyin Kırk, Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı’nın sahte belgelerle yanıltılarak, kamu kaynaklarının boşa harcandığını iddia etti.

Hüseyin Kırk: TÜRSAB savunmalarını istemeli

İnfo turda yer alan TÜRSAB üyesi acentaların yurda getirdiği turist sayısı hakkında yanlış bilgi vererek kamuyu yanılttığını ifade eden Hüseyin Kırk, gerçek dışı bu beyanlar karşısında TÜRSAB’ın harekete geçmesi gerektiğini söyledi.

Etiketler:OKA Hüseyin Kırk
Yorumlar
Şeffaf olunuz
07 Ocak 2023, Cumartesi 02:46
K.K iddia ettiğiniz şeyin aslını ıspatlamakla mükellefsiniz
Ben Hüseyin KIRK
31 Aralık 2022, Cumartesi 08:32
Kuveyt workshop programına biz OTSAD olarak katıldık ve derneğimizin içerisinde Turizm ile iltisaklı Tüm meslekleri icra eden üyelerimiz vardır. Kuveyt workshop programına OTSAD TURSAB ve KUVEYT SEYAHAT ACENTALARI BIRLİĞI birlikte yaptı. OTSAD üyelerdi katıldıkları için derneğe bağış yaptılar buda çok doğal Ben menfaat sağladıysam hesabıma kim para yollamış dekontu göster İGTIRACI şerefsiz erkek ol karının kilodu arkasına sığınıp adını gizleme. Ben haksız kazanç sağladıysam savcılık orada. Ahlaksız iftiracı. Samsun valiliğine verilen listede hayali turist rakamları verilmiş biz böyle bir şey yapmadık kimseyi kandırmadık. Erkek ol adını yaz. Huseyin KIRK kimi kapıya koyduysa sokakta birleştiler bir atasözü var Bk bk u kenefte bulur İt iti sokakta bulurmuş. Huseyin KIRK burafa dimdik duruyor...
K. K.
20 Aralık 2022, Salı 10:52
Konuşana ve haktan bahsedene bakar mısınız : Hüseyin Kırk - Otsad ! Acentaların hakkını kullanıp 2018 Kuveyt workshop'una acenta olmayanları getiren ve haksız menfaat elde eden zat ! https://www.mansetmagazin.com/huseyin-kirka-agir-suclama-usulsuzlukle-haksiz-menfaat-elde-etti.html
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha