Hayvan dostu otelde köpekleri öldü...

Hayvan dostu otelde köpekleri öldü...
20 Ağustos 2018, 14:48
Muğla'nın Fethiye ilçesindeki "köpek dostu" otelde kalan gurbetçi ailenin köpeği, otel genel müdürünün köpeği tarafından öldürüldü.

Tatil için Hollanda'dan Muğla'nın Fethiye ilçesindeki "köpek dostu" otele gelen gurbetçi ailenin köpeği, otel müdürüne ait bir köpek tarafından parçalanarak öldürüldü.

Meryem ve Erkan Çıldır çiftinin Angel isimli 6 yaşındaki terrier cinsi köpeği otelin havuz başında dogo cinsi bir köpeğin saldırısına uğradı. Fethiye'deki veteriner kliniğinde ilk müdahalesi yapılan köpek, Antalya'da bir hayvan hastanesine 6 saat süren bir operasyon geçirdi. İki gün yoğun bakımda kalan köpek kurtarılamayarak öldü.

Köpeklerinin ölümünden büyük üzüntü duyan Meryem ve Erkan Çıldır çifti, saldırıda bulunan köpeğin otelin genel müdürüne ait olduğunu ileri sürerek şikayetçi oldular.

Hayvan dostu bir otel olduklarını belirten otelin gelen müdürü İlker Baylan, havuz başına ve restoranlara hayvanların girmesinin yasak olduğunu ifade ederek, "Yasak alana evcil hayvan indirdirip kuralları çiğneyerek böylesi bir olaya sebebiyet verdikleri için biz de onlardan şikayetçi olduk" dedi.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha