Euphoria Palm Beach and Resort ‘bölgenin en iyi oteli’ seçildi

Euphoria Palm Beach and Resort ‘bölgenin en iyi oteli’ seçildi
23 Ocak 2020, 15:58
Prince Group otellerinden Euphoria Palm Beach and Resort, Avrupa’nın önde gelen online yorum sitelerinden Zoover tarafından, 9.9 puanla “Best of Region” ödülüne layık görüldü.

Hollanda merkezli Zoover Ödülleri sahiplerini buldu. Oteller için verilen ödüllerde Euphoria Palm Beach and Resort Otel 9.9 puanla “Best of Region” ödülüne layık görüldü.

Prince Group bünyesinde, Manavgat Kızılağaç bölgesinde faaliyet gösteren Euphoria Palm Beach and Resort Otel eşsiz mimarisi ve üstün hizmet anlayışı ile kazandığı ödül ile 2020 sezonuna güçlü adımlarla girmenin sinyallerini bir kez daha vermiş oldu.

Konuyla ilgili açıklama yapan Pirnce Gorup Genel Müdür Yardımcısı İlknur Albayrak, misafirlerine en iyi ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile uluslararası alanda kazanılan ödül ile emeği geçen tüm personele teşekkürlerini iletti. Tarafsız değerlendirmeler sonucu verilen ödülü önemsediklerini ifade eden İlknur Albayrak, ödülün motivasyonlarını artırdığını belirterek, misafir memnuniyetini daha da üst seviyelere çıkarmak için çalışmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.

Grup bünyesinde yer alan Euphoria Tekirova Oteli’nin de Tripadvisor’dan “Mükemmellik Sertifikası” aldığını hatırlatan İlknur Albayrak, “Tüm ekibimiz adına bizi bu ödüllere layık gören misafirlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha