DoubleTree by Hilton Gaziantep açıldı

DoubleTree by Hilton Gaziantep açıldı
13 Eylül 2018, 11:00
DoubleTree by Hilton Gaziantep, kapılarını ziyaretçilerine açtı. Otel, tarihi ve yöresel tatlarıyla ön plana çıkan Gaziantep'te 106 odasıyla hizmet vermeye başladı.

200 kişi kapasiteli toplantı odaları, DoubleTree By Hilton'u bir buluşma noktası haline getiriyor. Şirket toplantıları ve davetler için geniş ve rahat bir toplantı alanı sunan otel, iş seyahatlerinin de tercih edilen lokasyonu olmayı hedefliyor.

DoubleTree By Hilton otelinin Genel Müdürü Mustafa Balçık, “Türkiye popüler bir tatil beldesi olma yolunda ilerliyor. 2017’nin ilk 10 ayı içerisinde 29 milyon turist ağırlayan bir ülke olarak, kendi potansiyelimizi ünlü servis anlayışımız aracılığı ile tüm dünyaya göstermeliyiz” diyor.

DoubleTree By Hilton'da Gaziantep mutfağının eşsiz lezzetleri kahvaltıdan itibaren misafirlerin tercihine sunuluyor. Panaromik İpek Yolu manzaralı A La Carte Restoran’da misafirler şehrin imza niteliğindeki lezzetlerini deneyimleyebiliyor. Sakinlik ve dinginlik arayan misafirler ise Lobby Lounge’da sağlıklı atıştırmalıklar eşliğinde dinlenebilmenin keyfine varıyor.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha