Diana Travel bu yıl 2 otel daha açacak

Diana Travel bu yıl 2 otel daha açacak
19 Şubat 2019, 11:32
Çok sayıda Avrupalı tur operatörünün Türkiye temsilciliğini yapan Diana Travel bu yıl Antalya'da iki yeni otel daha açacak.

Çok sayıda Avrupalı tur operatörünün Türkiye temsilciliğini yapan Diana Travel bu yıl iki yeni otel daha açacak. 1979 yılında Paloma Hotels markasıyla otelcilik sektörüne de adımını atan Diana Travel Paloma Finesse Side’nin inşaatını sürdürüyor. 5 yıldızlı ve 300 odalı otel bu yıl hizmete girecek. Manavgat Titreyengöl’de yer alan Paloma Finesse, Antalya şehir merkezine 80 km, Antalya Havalimanı’na 70 km, Manavgat ilçe merkezine 6 km, Side merkeze 6 km uzaklıkta bulunuyor.

Diana Travel Paloma Orenda Resort’u Haziran’da açacak

Diana Travel Paloma Orenda Resort Hotel’in inşaatını da sürdürüyor. 5 yıldızlı ve 270 odalı otel Haziran 2019’da ziyaretçilerini ağırlamaya başlayacak. Toplam 270 oda ile hizmet verecek Paloma Orenda Resort‘de Standart, Junior Suite, Bağlantılı Aile odaları, Aile Süitleri ve engellilere göre dizayn edilmiş oda tipleri bulunacak. Manavgat Titreyengöl’ de yer alan yeni otel Side şehir merkezine 6 km, Antalya Havalimanı'na 75 km, Antalya şehir merkezine 80 km mesafede olup denize sıfır konumda yer alıyor.

9 tesisle hizmet veriyor

1979 Yılında, Paloma Hotels markasıyla otelcilik sektörüne adımını atan Diana Travel, Side’de Sentido Perissia ve Paloma Oceana Resort, Belek’ te Paloma Grida Resort & Spa, Kemer’de Renaissance Antalya Beach Resort & Spa ve Sentido Sultan Beldibi, Kuşadasın’da Sentido Marina Suites, İzmir’de Paloma Pasha Resort ve Paloma Club Sultan olmak üzere 5 ve 4 yıldızlı delux resort otellerinin sahibi ve işletmecisi.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha