D-Resort Göcek ve argos in Cappadocia, TripAdvisor'ın o listesinde

D-Resort Göcek ve argos in Cappadocia, TripAdvisor'ın o listesinde
15 Ağustos 2020, 12:31
Dünyanın en büyük seyahat yorum sitesi TripAdvisor, milyonlarca kulanıcının verdiği puanlar doğrultusunda hazırladığı ''Travelers' Choice 2020'' listesini açıkladı. ''Travelers' Choice 2020'' listesine göre, Türkiye'den D-Resort Göcek ve argos in Cappadocia, dünyanın en iyi otelleri arasında yerlerini aldı.

Göcek’in eşsiz doğasında butik tatil anlayışı çerçevesinde konuklarına keyifli zaman geçirmeleri için ayrıcalıklı hizmet sunan D-Resort Göcek ve Kapadokya’nın en özgün projelerinden biri olan ve “İçinden köy geçen otel” olarak anılan argos in Cappadocia; misafirlerinin Tripadvisor sitesine yaptıkları yorumları ve puanlamalar derleyerek hazırladığı dünyanın en iyi otellerini belirleyen ''Travelers' Choice 2020'' listesi arasında yer aldı.

D-Hotels and Resorts çatısı altında bulunan D-Resort Göcek ve argos in Cappadocia, yüksek standartlarda sunduğu hizmet kalitesi ve misafir memnuniyeti sayesinde dünyanın en prestijli otel ve seyahat değerlendirme platformlarından Tripadvisor ''Travellers' Choice 2020'' listesinde yerini alarak, misafir memnuniyetine ve hizmet kalitesine verdiği önemi bir kez daha kanıtladı.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha