Cullinan Belek'te ikonik buluşma mekanı: Galapagos Beach Club!

Cullinan Belek'te ikonik buluşma mekanı: Galapagos Beach Club!
08 Mayıs 2024, 12:34
Cullinan Belek'in kalbinde, sakin ve zarif atmosferiyle eşsiz bir buluşma noktası olan Galapagos Beach Club bu yaz da misafirlerini eşsiz bir deneyime davet ediyor.

Galapagos adını dünyanın en büyük kaplumbağasından alan ve mimarisinde bu sembolü taşıyan Galapagos Beach Club, Cullinan Belek'in simgesi haline gelmiş görkemli yapısıyla dikkat çekiyor.

Doğayla uyumlu bir şekilde inşa edilen ekolojik mimarisi sayesinde denizle iç içe bir deneyim sunan Galapagos Beach Club, chill alanları, izole köşeleri, bahçeye yayılan kuş sesleri ile gündüzleri tam bir Akdenizli olarak misafirlerini karşılıyor. Zengin içki menüsü ve özel lezzetleriyle misafirlerini ağırlayan Galapagos Beach Club’ın imza niteliğindeki enfes kokteylleri yazın en serinleten anlarını yaşatıyor. Bu yazın favori imza kokteyli ise Kuzukulağı, Limon, Turunç ve Yeşil Erik ile aromatize edilmiş Shining Diamond. Michelin yıldızlı şeflerin de özel sunumlar yapacağı Galapagos Beach Club yazı unutulmaz anılarla geçirmenizi sağlıyor.

Geceleri görkemli bir gece kulübüne dönüşen Galapagos Beach Club, unutulmaz showlar ve önde gelen DJ'lerin performanslarıyla canlanıyor. Cullinan elmasının hikayesini özel bir kareografi ile anlatan Diamond show, akıllara kazınan ikonik film sahnelerini canlandıran Pictures show eşsiz kareografileri ve kostümleri ile dikkat çekiyor. Ethnic DJ Party, Blanche Exclusive Party, Voile Exculusive Party ise eğlenceyi doruklarda yaşamanızı sağlıyor.

Bu yaz, Galapagos Beach Club'ta unutulmaz anlar ve eğlenceli saatler sizi bekliyor..

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha