Corendon Airlines, ITB Berlin Fuarı yolcularını Acapella konseriyle uğurladı

Corendon Airlines, ITB Berlin Fuarı yolcularını Acapella konseriyle uğurladı
06 Mart 2019, 19:25
Corendon Airlines, Avrupa’nın en önemli turizm fuarlarından biri olan ITB Berlin Uluslararası Turizm Fuarı’na giden sektör profesyonellerini ve ziyaretçileri, uçuş öncesinde Fraport TAV Antalya Havalimanı’nda gerçekleştirilen “SesVerSus”un acapella konseriyle uğurladı.

Corendon Airlines, her yıl olduğu gibi bu yılda ITB Berlin Uluslararası Turizm Fuarı için Antalya‘dan Berlin’e özel uçuş düzenledi. Turizm profesyonellerini ve diğer katılımcıları fuara taşıyacak Antalya-Berlin uçuşu öncesinde, havalimanında bir kokteyl düzenleyen Corendon Airlines misafirlerine hoş bir sürpriz yaparak onları konserle uğurladı. Fraport TAV Antalya Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde kurulan sahnede gerçekleşen “SesVerSus A capella” grubunun konseri, tüm misafirlerin büyük beğenisini topladı.

SesVerSus’un acapella konserini izlemek için:

https://youtu.be/LDigcr6yGHw

Corendon Airlines geçen yıl da uçuş sırasında gerçekleştirilen flashmob gösterisiyle çok konuşulmuştu. Bir kısmı Corendon Airlines kabin ve kokpit ekipleri gibi giyinen, bir kısmı da yolcuların arasında yer alan profesyonel opera solistlerinin, tüm yolcular uçakta yerlerini aldıktan sonra Verdi’nin ‘La Traviata’ operasını seslendirerek gerçekleştirdiği flashmob gösterisi, Corendon Airlines misafirlerinin anılarında unutulmaz bir yer edinmişti.

https://www.youtube.com/watch?v=DwiEmfwOr8s&t=1s

Corendon Airlines, ITB Berlin 2019’da ziyaretçilerini 25. salon 122 no’lu standında ağırlayacak.

Ses Ver Sus Hakkında

SesVerSus A capella, 2011 yılında, Türkiye’de pek yaygın olmayan acapella müzik türünün ülkemizde bilinirliğini artırmak amacıyla kuruldu. Sadece insan sesiyle, enstrüman olmadan müzik yapan grup, Türk ezgilerini acapella ile harmanladıkları çalışmalarıyla hem Türk ezgilerini dünyaya duyurma hem de acapella müzik alanında ülkemizi temsil etme konusunda önemli bir başarı elde etti. Repertuarında bulunan klasik batı müziğinden çağdaş yapıtlara, türkülerden caza, çeşitli dillerden ve coğrafyalardan farklı birçok ezgi ile herkese hitap eden grubun dinleyici sayısı her geçen gün artıyor.

ITB Berlin Hakkında

6 - 10 Mart 2019 tarihleri arasında 53. kez düzenlenecek ITB Berlin’e beş kıtadan 180 ülke katılıyor. 160 bin kişinin ziyaret etmesi beklenen ITB Berlin 2019’un ilk üç günü sektör profesyonellerine, son iki günü ise halka açık olacak. Önümüzdeki sezon için Avrupa pazarından beklentisi büyük olan Türk turizmcilerin ITB Berlin Turizm Fuarı 2019’a rekor katılımda bulunmaları bekleniyor.

Corendon Airlines Hakkında

2005 yılında Corendon Turizm Grubu bünyesinde kurulan Corendon Airlines, 14 yıl gibi kısa bir sürede yılda 3 milyon yolcu taşıyarak Türkiye’ye en fazla turist getiren havayollarından biri konumuna yükseldi. 2019’da biri Türkiye, 2’si Avrupa bayraklı olmak üzere 3 havayolu şirketiyle 24 Boeing 737 uçağı ile operasyon yürütecek olan havayolu; operasyon ağına ve tanıtım faaliyetlerine yaptığı yatırımlarla Hollanda, Belçika, İskandinav ülkeleri, Almanya gibi destinasyonlarda ismini Türkiye ile özdeşleştirdi.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha