COOP TRR CEO’su Şenel: Almanya pazarında eski günlere dönüyoruz

COOP TRR CEO’su Şenel: Almanya pazarında eski günlere dönüyoruz
15 Ocak 2018, 16:28
Almanya’nın Stuttgart kentinde devam eden “CMT Stuttgart Fuarı”, devam ediyor. Fuara katılan Türk Acenteciler Birliği de (COOP TRR) kendi standı ile Türkiye’nin tanıtımına büyük katkı sağlıyor.

Almanya’nın dikkat çeken turizm fuarlarından CMT Stuttgart, 13 Ocak’ta kapılarını açtı. 21 Ocak’ta sona erecek olan fuarda önemli sayıda Türk turizmci fuara katılım gösterdi. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın, 350 metrekarelik standı ile Türkiye’yi temsil ettiği fuarda COOP TRR da kendi standı ile fuarda boy gösterdi. IC Hotels, Emir Hotels, Martı Hotels, World Of Sunsire, Ela Quality, Spice Hotel, The Raga Side ve Purple Tour da COOP TRR standı içinde tanıtım çalışmaları yaptı.

Türkiye standı yoğun ilgi gördü

Almanya’daki Türkiye’ye olan ilgi ve rezervasyonları öğrenmek isteyen turizmciler de fuarda yerini alırken 3 gündür devam eden fuarda Türkiye’ye hissedilir bir ilgi olduğu gözlemleniyor.

Fatih Şenel: Eski günlere dönmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz

COOP TRR CEO’su Fatih Şenel ve COOP TRR Türkiye Koordinatörü Hasan Çetin de COOP TRR standında Türkiye satışlarını artırmaya yönelik çalışmalara bire bir katılıyor.

Fuar hakkında bir açıklama yapan COOP TRR CEO’su Fatih Şenel, 3 gündür devam eden fuarda Türkiye’ye ve COOP TRR standına gösterilen ilgiden memnun olduklarını söyledi. Şenel: “Almanya, Türkiye için çok önemli bir ana pazar. Türkiye’nin bu pazarda eski günlerine dönmesi için COOP TRR olarak büyük gayret gösteriyoruz” dedi.

Hasan Çetin: İlk fuarımızda önemli bir ilgi ile karşılaştık

COOP TRR Türkiye Koordinatörü Hasan Çetin de Stuttgart’ta Türkiye’ye gösterilen ilginin sevindirici olduğunu belirterek: “Stuttgart’ta iyi bir ilgi ile karşılaştık. COOP TRR olarak Stuttgart’ın yanı sıra Hannover, Hamburg, Nürnberg ve Berlin’deki fuarlarda da COOP TRR olarak standımız bulunacak. Türkiye turizmine katkı sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Nitekim Almanya’daki ilk fuarımızda önemli boyutta bir ilgi ile karşılaştık” diye konuştu.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha