Çocuklar için sömestr sürprizleri hazırladı

Çocuklar için sömestr sürprizleri hazırladı
07 Ocak 2019, 10:38
Titanic Hotels bünyesindeki Titanic Deluxe Golf Belek'in çocuklara özel olarak tasarladığı Tini Kids Club'ta sömestr tatilinde macera dolu anlar yaşanacak.

Türkiye’nin en seçkin otel zincirlerinden Titanic Hotels’in bünyesindeki Titanic Deluxe Golf Belek’in küçükhanımlara ve beyefendilere özel olarak tasarladığı Tini Kids Club’ta çocuklar için eğlence dolu bir macera başlıyor. Yaş gruplarına özel olarak hazırlanan hem keyifli hem de eğitsel etkinliklerin yer aldığı Tini Kids Club, tüm çocukları sömestir tatilinde Titanic Deluxe Golf Belek’e davet ediyor

Sömestre özel eğlenceli etkinlikler Tini Kids Club’ta

Titanic Deluxe Golf Belek’e gelen minik konuklar, Tini Kids Club’ta yaş gruplarına özel olarak hazırlanan programlarla eğlenirken hayallerindeki tatili yaşayacaklar. Çocukların sağlığı düşünülerek ahşaptan özel tasarlanmış interaktif oyun salonları, bale ve jimnastik odaları, 03-11 yaş arası çocuklar için düşünülen eğitici programlar ile mini konuklar eğlence dolu anlar yaşayacak. Sinema salonlarının da bulunduğu Tini Kids Club’ta en güzel filmleri izlemenin ayrıcalığını yaşayacaklar. Tini Kids Club dans etkinlikleri, karaoke, olimpik oyunlar, yaş kategorilerine göre hobi, sanat atölyeleri gibi etkinliklerle minikler için unutulmaz bir tatil fırsatı sunulacak.

Ebeveynlere ve çocuklara özel golf dersi

Çocuklar için tren vagonu olarak tasarlanan "POPPET RAILWAY" restoran, miniklerin damak zevkine ve ilgisine göre hazırlanan açık büfe lezzetleriyle tatil boyu açık olacak. Bunun yanı sıra Titanic Golf Akademi de düzenlenen özel golf dersleri ile çocuklar yeni
bir spor ile tanışırken aileleri de keyifli vakit geçirecek.

Otelde anne babalar da düşünülmüş

Zengin açık büfe restoranı ile Türk, İtalyan, Beef Grill Club ve deniz mahsulleri A’ la carte restoranlarında dünyanın en leziz tatlarını usta şeflerin ellerinden tatma fırsatı anne ve babaları bekliyor.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha