Çeşme'nin yeni otelinin genel müdürü oldu

Çeşme'nin yeni otelinin genel müdürü oldu
07 Mayıs 2019, 15:22
Haziran ayında kapılarını açacak olan Reges A Luxury Collection Çeşme'nin genel müdürü ve satış pazarlama direktörü belli oldu.

Marriott Grubu’nun The Luxury Collection markasının lüks oteli Reges A Luxury Collection Çeşme’nin genel müdür pozisyonuna Yıldıray Altın, satış ve pazarlama direktörlüğü pozisyonuna ise Gülce Köprülü atandı.

Yıldıray Altın kimdir?

Mersin Üniversitesi Turizm İşletmeciliği bölümünden mezun olan Yıldıray Altın, meslek yaşamına İsviçre ekolü Hapimag Sea Garden Bodrum’da başladı. Profesyonel çalışma hayatına yurt içi ve yurt dışında Iberostar, Kempinski gibi dünya markalarında çeşitli pozisyonlarda görev alan Yıldıray Altın, Dünyanın en büyük otel zinciri Marriot ile Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum’da çalışmaya başladı. Bu görevinin ardından Lujo Bodrum açılış ekibinde görev aldı. Lüks konaklama sektöründe uzun yıllardır hizmet veren Altın, İngilizce, Almanca, Norveçce biliyor.Bugüne kadar farklı otellerde üstlendiği lüks konaklama sektöründeki tecrübeleriyle başarılı çalışma hayatına devam eden Altın, artık Reges, a Luxury Collection Resort & Spa, Çeşme’nin Genel Müdürü olarak görev yapacak.

Gülce Köprülü kimdir?

Kariyerine 1998 yılında Asya Tur da başlayan Gülce Köprülü, daha sonra Ortadoğu ülkelerinde havacılık sektöründe görev almasının ardından 2007 yılında Türkiye’ye dönüş yaparak Online Seyahat markaları GTA , Expedia gibi yabancı firmalarda Türkiye pazar müdürlüğü , Sabancı Grubunun seyahat acentesi Vista’da iş geliştirme müdürlüğü yaptı.

Maxx Royal & Voyage Grubu, Wyndham Grand Kalamış Marina otellerinde satış müdürlüğü, Mauritus merkezli Lux* Bodrum Resort & Residences ta Satış Direktörü görevinin ardından, Kasım ayı başında Reges, a Luxury Collection Resort & Spa, Çeşme de Satış Pazarlama direktörü olarak göreve başlayan Köprülü, İngilizce ve Arapça biliyor.

Yorumlar
Prof. Dr. Kemal Birdir
07 Mayıs 2019, Salı 04:06
Değerli mezunumuz, sevgili öğrencim Yıldıray Altın'a başarılar diler, onun nezdinde 2019 Turizm sezonunun başarılarla geçmesini dilerim...
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha