Bu şehirlerden Antalya'ya ilk kez charter programları düzenleyecek

Bu şehirlerden Antalya'ya ilk kez charter programları düzenleyecek
04 Nisan 2019, 12:31
Rusya'nın önde gelen tur operatörlerinden Anex Tour 2019 yaz sezonunda Türkiye'ye yönelik charter programını genişletiyor.

Rusya'nın önde gelen tur operatörlerinden Anex Tour 2019 yaz sezonunda Türkiye'ye yönelik charter programını genişletiyor. Şirket, Rusya'nın bazı şehirlerden ilk defa bu sezon Türkiye'ye direkt charter uçuşları düzenleyecek. Antalya'ya Orsk (Orenburg Bölgesi) için direkt charter uçuşlar başlayacak. Daha önce, Orsk'tan direkt uçuş ile Türkiye'ye yolculuk yapma imkanı yoktu.

İlk uçuş 21 Mayıs'ta

Orsk’a ait uçuş programı, 12 günde bir kez AZUR havayollarıyla gerçekleştirilecek. Orsk'tan Antalya'ya ilk uçuş 21 Mayıs 2019’ta yapılacak ve seferler 15 Ekim’e kadar sürecek. Böylece, Orsk'tan turların süresi 10 gece olacak. Orsk çıkışlı iki kişilik Türkiye paket turları 47.500 rubleden (4 bin 97 TL) başlıyor.

Turlara yoğun ilgi

Anex Tour yetkilileri bir hafta önce başlayan rezervasyonların oldukça iyi düzeyde olduğunu özellikle uçuş süresinin kısalmasının turlara talebi artırdığını söyledi. Ayrıca Kazakistan'ın çok yakınında yer alan Orsk'un cografi konumu nedeniyle tur paketlerine ilginin daha da artması bekleniyor.

Habarovsk'tan Antalya'ya da direkt uçuracak

Anex Tour, Orsk'a ek olarak, 2019 yaz sezonunda, ilk defa Habarovsk'tan Antalya'ya direkt charter uçuşları yapacak. Habarovsk'tan Türkiye'ye ilk charter uçuşu 23 Mayıs'ta yapılacak. Seferler 14 günde bir gerçekleştirilecek.

Magnitogorsk ve Makhachkala'dan da uçuşlara başlayacak

Anex Tour, ayrıca bu yaz sezonunda ilk kez Türkiye için Magnitogorsk ve Makhachkala'ya yönelik charter programı gerçekleştirecek. Magnitogorsk şehrinden AZUR havayollarıyla gerçekleştirilecek uçuşlar 26 Nisan'da başlayacak ve ayda 6 kez düzenlenecek. Makhachkala'dan Antalya'ya AZUR havayollarıyla gerçekleştirilecek uçuşlar ise 9 Haziran'da başlayacak ve haftada bir sefer olarak gerçekleşitirilecek.

Ayrıca, Tyumen, Surgut ve Chelyabinsk bölgelerinden AZUR havayollarıyla Antalya'ya charter uçuşları düzenlenecek.

Dalaman'a da uçuracak

Anex Tour Moskova-Bodrum güzergahında 428 yolcu taşımak üzere tasarlanan ve ekonomi ve işletme sınıfı koltuklara sahip olan uçaklarla sefer düzenleyecek. Bu yaz sezonunda AZUR havayollarıyla Kaliningrad ve Belgorod'dan Dalaman'a uçuş programı düzenleyecek.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha