Bora Çakar Şişli YTK için adaylığını açıkladı

Bora Çakar Şişli YTK için adaylığını açıkladı
12 Temmuz 2018, 21:51
Bordo Turizm'in sahibi Bora Çakar, TÜRSAB Şişli Yöre Temsil Kurulu başkanlığı için adaylığını açıkladı.

Yaklaşan TÜRSAB Yöre Temsil Kurulları (YTK) seçimleri için adaylar ortaya çıkmaya başladı. İstanbul'un etkin YTK'larından biri olan Şişli Yöre Temsil Kurulu başkanlığı için Bordo Turizm'in sahibi Bara Çakar da aday olduğunu açıkladı.

Bora Çakar adaylık duyurusu şöyle:

Kıymetli Meslektaşlarım ve Değerli Dostlarım

25 Şubat 2018 tarihinde gerçekleşen TÜRSAB Genel Kurulundaki Değişim rüzgarları esmeye devam ediyor Değişim Hareketi Liderlerinden biri olarak bu yolda aday olduğumu bildirmek istedim.

TÜRSAB Yöre Temsil Kurulları, Genel Merkezimiz ve Siz kıymetli meslektaşlarımızın bağlarını güçlendirmek, Birliğimizin faaliyetlerinin etkin bir şekilde gerçekleşmesini sağlamak için kurulmuştur. Doğal olarak diğer bir fonksiyonu da aynı yörede yer alan değerli meslektaşlarımızın sorunlarını ve taleplerini birlikte ele alarak sektörümüze her türlü katkıyı sağlamak sorunlarımızın çözümünde aktif rol almak ve çözüm odaklı olmak ve gelecek her türlü eleştirileri sektörümüz lehine kullanmak sizlerle birlikte yola çıkmak, sizlerle birlikte bir tuğla da ben koymak istiyorum. Sektörümüze 26 yılını vermiş, İzmir ve İstanbul’da Seyahat Acenteliği yapan Türk Turizmine Bilimsel Turlar kavramını katan bir meslektaşınız olarak sizlerle birlikte bir ses bir ışık olmak istiyorum. Şişli ve Kağıthane bölgesini kapsayan “İstanbul Şişli Yöre Temsil Kurulu” Başkanlığına adaylığımı açıklıyorum

Bölgemizde, sektörümüzün farklı elementlerini içinde barındıran meslektaşlarım ile 7 asil ve 7 kişilik yedek yönetim kurulu oluşturarak, 21 Temmuz 2018 Cumartesi günü, Fulya’da bulunan TÜRSAB Genel Merkezimizde gerçekleşecek olan ŞİŞLİ- KAĞITHANE YÖRESEL TEMSİL KURULU seçimi için sizleri davet ediyorum.

Aynı gün ekibimizi ve projelerimizi, paylaşmak siz değerli Yöre Acentelerimizin katkılarını birlikte sektörümüze yansıtmak, ve ortak bir paydada buluşmak için demokrasinin bir parçası seçme hakkınızı kullanmak için hep birlikte olalım .

Saygılarımla

BORA ÇAKAR


Bora Çakar kimdir?

15/03/1976 doğumlu Ege Üniversitesi Turizm Bölümü mezunu 1 kız babası olan Bora Çakar, İzmir’de Delabor Turizm kurucusu ve ortağı, İstanbul Şişlide Bordo Turizm'in (Yaycı Turizm) kurucusu ve sahibidir. Ülkemizde ilk Bilimsel Turları düzenleyen Bora Çakar, bu alanda önemli başarılara imza attı.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha