Bodrum’un yeni lüks oteli yazın açılıyor

Bodrum’un yeni lüks oteli yazın açılıyor
30 Nisan 2022, 10:35
Bodrum'a 250 milyon dolar yatırımla yapılan projedeki lüks otel yazın kapılarını açıyor.

Besa Grup’un 250 milyon dolarlık yatırım ile Bodrum’da hayata geçireceği “The BO Viera“ projesinde inşaat çalışmalarında sona gelindi. Curio Collection by Hilton markası Türkiye’de ilk kez “The BO Vue” ile Bodrum’da yaşam bulacak.

Besa Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Efe Bezci, Bodrum’a lüksün ötesinde yeni bir otel açıyor. 250 milyon dolar yatırımla hayata geçirilen proje içinde yer alan ve bu yaz ilk misafirlerine kabul edecek otel Bodrum’un yeni gözdesi olacak.

Otel hakkında bilgi veren Bezci, “The Bo Viera projemiz için gece gündüz çalışıyoruz. Proje bünyesinde yer alan ve bu sezon hizmet vermeye başlayacak olan The Bo Vue Curio Collection By Hilton ise Bodrum turizmi için çok önemli bir adres olacak” dedi.

85 odalı ve 180 yatak kapasiteli olarak planlanan The BO Vue’da, tüm odaların deniz manzaralı olarak tasarlandığı bilgisini veren Bezci, 150 metrelik büyüleyici bir sahile sahip olan otelin benzersiz mutfak deneyimiyle de dikkat çekeceğini söyledi. Dünya standartlarında spa hizmeti ile otelin, Bodrum’un en gözde otelleri arasında olması bekleniyor.

Yorumlar
Savaş gürler
02 Mayıs 2022, Pazartesi 12:07
Bahsi geçen proje,çed raporu olmadan gerçekleşti.küçükbük sahilinin doğu yakasını harap etti.mutlak şekilde hukuka aykırı bir projedir. Bilinsin istedim
Selahattin Tümer
30 Nisan 2022, Cumartesi 09:28
Bodrum mimarisine hiç uymayan, çok katlı Roma katakomplarının yer üstü versiyonu beton mezarları andıran yapısıyla, inşaatı esnasında Küçükbük'te denize dökülen binlerce ton hafriyat ve inşaat atıklarıyla, deniz altı doğal yaşamı yok etmesiyle, yarımadanın doğal topoğrafyasını ve bitki örtüsünü mahfetnesiyle ünlü bu ucube proje nihayet tamamlandı demek ki. Orada rant uğruna doğayla inatlaşılarak yapılan bu tesis, yok edilen milyonlarca canlının, ağacın, bitkinin, balıkların, börtü ve böceğin ahını taşıyor. Sahibine, yapana, alana, satana, kalacak olana hayır getireceğini hiç sanmıyorum.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha