Beyzbolcular kamp için Antalya’da

Beyzbolcular kamp için Antalya’da
11 Mayıs 2019, 13:04
İklim ve tesisleri ile birçok spor takımı ve sporcuya kamp için ev sahipliği yapan Antalya, spor dalları arasına beyzbolu da ekledi.

Her sene birçok futbol takımına ev sahipliği yapan turizmin başkenti Antalya, yüzlerce takımı ağırlayarak kamp üssü haline geldi. Sadece futbol değil, birçok farklı branşta takım ve sporcu ağırlayan Antalya, ülkemizde çok fazla tanınmayan ve sadece filmlerden aşina olduğumuz bir spor dalına ait bir takımı ağırladı.

Finlandiya Kadınlar Süper Beyzbol Ligi’nin 2018 yılı şampiyonu “Jyväskylän Kirittäret” takımı yeni sezon hazırlıklarını Detur Sports ile Asteria Kremlin Palace’da gerçekleştirdi. Uygun iklim koşulları ve tesislerin imkanları ile sorunsuz bir kamp dönemi geçiren beyzbolcular, programları çerçevesinde liglerine hazırlandı.

Verimli bir kamp dönemi geçirdiklerini belirten Finlandiyalı sporcular, yeni sezon için hazır olduklarını dile getirdi. Detur Sports Marketing Direktörü Tanjan Ercan da Beyzbol’un Finlandiya’da çok yaygın ve sevilen bir spor olduğunu belirterek, hava şartları, tesis imkanları ve beyzbol için uygun sahalar nedeni ile takımlarının Antalya’yı tercih ettiğini söyledi.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha