Bentour, Türkiye tanıtımlarına Almanya’da devam ediyor

Bentour, Türkiye tanıtımlarına Almanya’da devam ediyor
17 Ocak 2017, 13:53
İlk iki gününde 70 bin ziyaretçiyi ağırlayan Stuttgart CMT Fuarı’nda Bentour Reisen Türkiye’nin tanıtımını gerçekleştirdi. Fuara ve Türkiye’ye yönelik ilgi umut verici boyutta…

Ziyaretçilerine kapılarını 14 Ocak tarihinde açan ve 9 gün sürecek olan Stuttgart CMT Fuarı’nı, ilk 2 günde 70 bin kişi ziyaret etti.

Stuttgart CMT Fuarı’na İsviçre merkezli tur operatörü Bentour Reisen de, partnerleri Side Star, Delphin, Stone, Calista Luxury, Von Hotels ve Novum Otel grupları ile katılım göstererek; Türkiye’nin tanıtımını yapıyor.

Hafta sonu açılışı gerçekleştirilen Stuttgart CMT Fuarı, ilk iki gününde yaklaşık 70 bin ziyaretçiyi ağırladı. Bu sene fuarın ilk iki gününde geçen yıla göre daha yoğun katılımın olması turizmcileri, turizm firmalarını sevindirdi.

Türkiye turizminin yaşadığı zor günlerde Türkiye’nin tanıtımını yapan Bentour Reisen’in standı ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gördü.

Bentour Reisen standında düzenlenen çeşitli aktiviteler katılımcıların ilgisini çekti. Fuar kapsamında Türkiye’deki destinasyonlara yönelik rezervasyonlar da yapıldı.

15 Ocak Pazar akşamı ise Bentour Reisen CEO’su Kadir Uğur’un da katılım gösterdiği bir akşam yemeği organizasyonu düzenlendi. Yemekte Stuttgart Başkonsolosu Ahmet Akıntı ve Frankfurt Turizm Ataşesi Osman Şahin de yer aldı.

Stuttgart CMT Fuarı kapsamında 19 Ocak Perşembe günü başlayacak olan Golf Fuarı’nda da Bentour Reisen, Regnum Otel ile ikinci bir stand açarak, fuardaki tanıtım faaliyetlerini güçlendirecek.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha