Bentour Reisen’den yeni uygulama

Bentour Reisen’den yeni uygulama
28 Ocak 2017, 11:48
Bentour Reisen ürünlerini satan seyahat acenteleri artık müşterilerine uçak biletinde tek yön içeren tatil paketleri sunuyor.

Bentour Reisen ürünlerini satan seyahat acentelerinin artık müşterilerine uçak biletinde tek yön içeren tatil paketleri sunabileceği açıklandı.

Bentour’un uygulamaya koyduğu bu sistem müşterilerin tatil paketlerinde sıkça talep ettiği ve yoğun ilgi gösterdiği bir özellik olarak ön plana çıkıyordu.

Bentour Satış Direktörü Dieter Reiser; “Bu yeni uygulamanın, Bentour ile çalışan seyahat acentelerinin, müşterilerine farklı bir tatil paketi sunma imkanı yaratacağına” dikkat çekti.

Bentour’dan yapılan açıklamada normal rezervasyonlarda ödenen komisyon oranlarının, bu yeni tek yönlü uçuş uygulamasının paket turlarda da geçerli olacağını açıkladı.

Bentour un geçtiğimiz günlerde uygulamaya koyduğu, Mart 2017 sonuna kadar Türkiye destinasyonuna yapılan tüm rezervasyonlarda, acentelerine tur paketi sattığı her müşteri için ödenen 10 Euro’luk “Türkiye tanıtım bonus uygulaması” nın tek yön uçuş ile kombine edilen rezervasyonlarda da geçerli olduğu belirtildi.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha