Bentour daha çok aileyi Türkiye’ye çekmek için harekete geçti

Bentour daha çok aileyi Türkiye’ye çekmek için harekete geçti
09 Şubat 2018, 18:36
Bentour Reisen, Alman ve İsviçreli ailelerin Türkiye’ye yönelik artan ilgisi sonrasında bu artışı destekleyecek bir karar aldı. Bentour, ailelere daha renkli daha eğlenceli tatil imkanları sunma adına “2018 Kaydırak Kataloğu” nu piyasaya süreceğini açıkladı.

Türkiye’ye yönelik tatil talepleri 2018 yılında yüksek bir artış gösterirken; özellikle Alman ve İsviçreli ailelerin yoğun ilgisi söz konusu…

Alman ve İsviçreli ailelerin Türkiye’ye yönelik yeniden artan ilgisi sonrasında Bentour Reisen, seyahat acentalarında Türkiye destinasyonunu daha fazla desteklemeyi amaçlayan “2018 Kaydırak Kataloğu”nu piyasaya süreceğini açıkladı.

2018 Yaz Ana Kataloğu’ndan seçilerek ve 32 sayfa olarak hazırlanan katalogda ailelere özel 21 tesis ve toplam 345 kaydırak bulunuyor.

Bentour Reisen Pazarlama Müdürü Christian Hauk; “seyahat acentelerimizin Kaydırak Kataloğumuzu tekrar piyasaya sürülmesi noktasındaki taleplerini geri çevirmeyerek; 2018 yılında da bu kataloğu tekrar ürün yelpazemize eklemenin mutluluğunu yaşamaktayız” diye açıklamada bulundu.

Bu günlerde baskıda olan “Bentour Kaydırak Kataloğu”, önümüzdeki 2 hafta içerisinde seyahat acentalarının elinde olacak.

Sonbahar dönemindeki yoğun talepleri karşılayabilmek adına Bentour Reisen ayrıca İsviçre çıkışlı uçak kapasitelerini Edelweiss Havayolları, Germania ve SunExpress’ten alınan toplam 2 bin koltuk ile arttırdı.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha