Bentour 2023 yaz sezonunu açtı

Bentour 2023 yaz sezonunu açtı
20 Mart 2023, 12:07
Bentour Reisen otel rehberliği eğitim semineri ile 2023 yaz sezonunu açtı.

Bentour Reisen Miracle Resort Hotel`de geçtiğimiz haftada 30'dan fazla otel rehberinin katıldığı otel rehberliği eğitim semineri ile 2023 yaz sezonunu açtı. Müşteri hizmetleri, rehberlik hizmeti, operasyon, hukuk ve psikoloji konularını kapsayan eğitim ve geliştirme programı ile rehberler arasındaki iletişim, etkileşim ve yeteneklerinin farklılaşma çalışmaları yapıldı.

Bentour Reisen'in kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Uğur, Bentour Reisen COO'su Dieter Reiser ve Bentour Reisen Türkiye Genel Müdürü Vildan Erdin`in açılış konuşmalarıyla seminer başladı.

Meslek hayatına otel rehberliği ile başlamış olan Kadir Uğur, " Rehberimiz müşteri karşısında Bentour’u temsil eden kişi. Rehber arkadaşlarımızın sayesinde müşteri memnuniyetini %99,6 oranlarda koruyabilmekteyiz. Diğer operatörlere nazaran fiyat odaklı değil, hizmet odaklı çalışıyoruz.” dedi.

İş ve psikoloji konusunda çok sayıda kitabın yazarı Prof. Dr. Acar Baltaş verdiği eğitimde, iş hayatında iletişiminin yanı sıra duyguların kararlar üzerindeki etkisini vurguladı. Günün diğer konuşmacıları arasında Bentour Reisen müşteri hizmetleri uzmanı Bettina Sabel ve rehberlerin koordinasyon konularında operasyon müdürü Şahamettin Çelik yer aldı.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha