Bentour 10 bin turistlik kampanya için o ismi transfer etti

Bentour 10 bin turistlik kampanya için o ismi transfer etti
11 Mart 2021, 19:58
Bentour İstanbul için sıra dışı bir kampanyayı hayata geçiriyor.

Bentour, Türk Hava Yolları ile birlikte, başta Kültür ve Turizm Bakanlığı olmak üzere Istanbul Büyükşehir Belediyesi ve İstanbul otellerinin katkıları ile sıra dışı bir kampanyayı hayata geçiriyor.

Sevda Yılgaz'ı transfer etti

Bentour Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Uğur'un doğduğu şehre katkı sağlamak için altı aydır hayata geçirmeye uğraştığı bu projede Bentour'un yeni transferi Istanbul Destinasyon Yönetmeni Sevda Yılgaz oldu. Yaklaşık iki aydır titizlikle bu kampanyanın altyapısını hazırladıklarını belirten Yılgaz "Türk Hava Yolları, Kültür ve Turizm Bakanlığı, İstanbul İl Turizm Müdürlüğü, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, ERKA Turizm, sektör birlikleri ile, otel partnerlerimizin ve diğer turizm ürünlerinin temsilcilerinin samimi ve cazip yaklaşımları ile İstanbul kadar davetkâr, alışılmışın dışında güncellenmiş paketler hazırladık, ŞİMDİ İSTANBUL!" ifadelerini kullandı.

Test fiyatları uçak bileti fiyatlarını aşabiliyor

Vaka sayısının azalmasını umduklarını belirten Yılgaz, " Türkiye’ye girişte 72 saat PCR Test mecburiyetinin 15 Nisan itibariyle son bulmasını ümit ediyoruz. Ya da makul ücretle kısa zamanlı güvenli hızlı testler ile sonuç alınabilir. Birçok Avrupa şehrinde var olan uygulamayla test fiyatları uçak fiyatlarını aştığı gibi zaman konusu da ikna edici olmuyor. Bu engeller ortadan kalktığında ŞİMDİ İSTANBUL kampanyası ile Avrupa’dan, 10 bin turisti getirmeyi planlıyoruz” dedi.

Turlarda neler var?

Cazip fiyatlarla 3 ile 5 günlük paketlerden oluşan kampanyaya opsiyonel olarak lezzet ve yürüyüş rotaları gibi yeni keşif kültür sanat turları ve İstanbul’a yakın Yalova ve Sapanca gibi bölgeleri de katarak Türkiye'nin termal turizm zenginliğini de alternatif olarak sunacaklarını belirten Yılgaz " İstanbul ‘un çeşidi bitmez. Golf severler için de Kemer GOLF Country’le “Şimdi Club İstanbul” diyeceğiz” dedi.

Kampanya tanıtımı 1 Nisan'da başlıyor

Yılgaz, 1 Nisan’da başlayacak kampanyanın tanıtımına başta Almanya olmak üzere, İsviçre, Hollanda ve Avusturya’da birçok turizm platformunda ses getirecek şekilde start vereceklerini seyahat acenteleri ile de satışı destekleme amaçlı Webinar sunumları düzenleyeceklerini ifade etti.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha