Bakanlık çekildi boşluğu turizmciler doldurdu

Bakanlık çekildi boşluğu turizmciler doldurdu
17 Ocak 2020, 09:29
Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın çekildiği Almanya'da düzenlenen fuarda turizmciler birlik olup tanıtım yaptı.

11 – 19 Ocak 2020 tarihlerinde Almanya’nın Stuttgart kentinde düzenlenen CMT (Caravan, Motor ve Touristik) Fuarında turizmciler çıkarma yaptı. Bentour Reisen, dünyanın en büyük tüketici fuarı olarak bilinen Almanya’nın Stuttgart şehrinde düzenlenen CMT Stuttgart Fuarında yeni bir stand konsepti ile katıldı.

300 metrekarelik elips şeklinde inşa edilen fuar standında tanıtım ve görüşmeler için ziyaretçilere geniş alan sağlandı. Standın merkezinde, İstanbul’un en önemli simgelerinden olan tarihi Galata kulesi yer aldı. Gözleme gibi Türk mutfağın lezzetlerinin sunulduğu stantta ziyaretçiler Türk misafirperverliğini yakından hissetme imkanı buldu.

Bentour CEO su Deniz Uğur, Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın fuar katılım takvimi değişikliği ile çekildiği fuarda oluşan bu imkanı değerlendirmek istediklerini belirterek " Bu geniş kapsamlı projeyi otel, hava yolu şirketleri ve seyahat acenta partnerlerimiz ile başarıyla gerçekleştirebildiğimiz için çok mutluyuz“ dedi.

Bentour Reisen ve partnerleri ziyaretçilerini Pazar gününe kadar Stuttgart Fuar Merkezi'nin 4 numaralı salonunda ağırlayacak. Stantta yer alan Türk turizm şirketleri şöyle: Acapulco Beach & SPA Resort, Amelia Hotels, Baia Lara, Kilikya Hotels, Limak Cyprus Deluxe, Magic Tours, Miracle Resort Hotel, Novum Garden Side, Paloma Hotels, Papillon Hotels, Reisebüro Sancarbarlaz GbR, Salamis Bay Conti Hotel & Casino, Sherwood Resorts and Hotels, Side Crown Hotels, Titanic Hotels, Türk Hava Yolları, VON Resort Hotels, Wind of Lara Hotel & Spa"

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha