Antalya Valisi TÜRSAB yönetiminden ne istedi?

Antalya Valisi TÜRSAB yönetiminden ne istedi?
12 Haziran 2018, 12:59
Antalya Valisi Münir Karaloğlu, kentte yaşanan trafik kazalarının önlenmesi için TÜRSAB'dan destek istedi.

TÜRSAB Yönetiminin Antalya Valiliği'ne yaptığı nezaket ziyaretinde gündem trafik terörüydü. Kentin önünde iki terör riski bulunduğunu ifade eden Antalya Valisi Münir Karaloğlu, devletin tüm imkanlarını kullanarak terör saldırılarını önlediğini, fakat trafik teröründe turizmcilerin yardımına ihtiyaç duyduklarını dile getirdi. Yoğun bir sezon geçiren Antalya'da transfer ve servis araçlarının daha fazla kontrol edilmesi gerektiğini savunan Karaloğlu, seyahat acentalarının şoför ve transfer personelini uyarması ve denetlemesi gerektiğini söyledi. Otellerin de servis araçlarını kontrol etmesi gerektiğine dikkat çeken Karaloğlu, meydana gelen trafik kazalarının yurtdışı yansımalarının sektöre zarar verdiğine dikkat çekti.

TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya ise meydana gelen kazalar konusunda kendilerinin de oldukça tedirgin olduğunu dile getirerek, denetimlerin artırılması için üye acentalara uyarılarda bulunacaklarını söyledi.

Antalya Belediye Başkanı Menderes Türel'le de bir araya gelen TÜRSAB Yönetimi, kentteki turizm projeleri hakkında fikir alışverişinde bulundu. Konyaaltı Plajı'nda yaptığı düzenlemeler hakkında bilgi veren Türel, sezon sürecinde düzenlenecek bir dizi etkinlikle bölgenin sosyal hayatının canlanmasına destek vereceklerini ifade etti.

.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha