Antalya üzerinden Tayland ve Dominik turları ne zaman başlıyor?

Antalya üzerinden Tayland ve Dominik turları ne zaman başlıyor?
17 Eylül 2022, 10:14
Antalya merkezli yeni havayolu şirketi Mavi Gök Havacılık (MGA) Rus tur operatörlerinin müşterilerini Tayland ve Dominik'e taşıyacak. Tayland ve Dominik charter turlarının tarihi belli oldu.

Antalya merkezli kurulan yeni Türk havayolu olan Mavi Gök Havacılık (MGA) henüz Rusya uçuşlarına başlamadı. Ancak Rus tur operatörlerinin müşterilerini önümüzdeki günlerde Antalya üzerinden Tayland ve Dominik'e taşıyacak.

Anex Tour'un müşterilerini 18 Ekim'den itibaren Dominik'e, 26 Ekim'den itibaren Tayland'a taşıyacak

Mavi Gök Havacılık Anex Tour'un müşterilerini Antalya üzerinden Tayland (Phuket) ve Dominik Cumhuriyeti (La Romana)'ne taşıyacak. Moskova'dan Antalya'ya gelecek tur müşterileri burada tercihlerine göre tatil yaptıktan sonra Mavi Gök uçaklarıyla Phuket ve La Romana'ya taşınacak. 18 Ekim'den itibaren başlayacak uçuşlarda Antalya'dan Dominik Cumhuriyeti'ne uçuş süresi 12,5 saat, 26 Ekim'den itibaren başlayacak uçuşlarda ise Tayland'a uçuş süresi 9,5 saat olacak.

Intourist'in Dominik müşterilerini 17 Ekim'den itibaren taşımaya başlayacak

Intourist'in yeni paket tur programı Moskova-Antalya-La Romana güzergahında gerçekleşecek. 17 Ekim'de başlayacak paket turlar haftada iki kez gerçekleştirilecek. Antalya üzerinden Dominik paket turları kapsamında 9 ve 12 gecelik turlar satışa sunuldu.

Intourist Antalya+Dominik turları Azur Air, THY ve Mavi Gök Havacılık uçaklarıyla gerçekleştirilecek.

Moskova'dan Antalya'ya gece geç saatlerde ulaşacak yolcular sabaha doğru Mavi Gök Havacılığın uçaklarıyla La Romana'ya hareket edecek.

Intourist Moskova'ya ek olarak Yekaterinburg şehrinden de Antalya üzerinden Dominik Cumhuriyeti'ne paket turları satışa sunacak.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha