HIKVISION

Anlaşma tamam...Mardan Palace için yeni dönem başlıyor

Anlaşma tamam...Mardan Palace için yeni dönem başlıyor
09 Kasım 2018, 22:03
Antalya'da Azeri asıllı Rus işadamı Telman İsmailov tarafından 1.4 milyar dolar harcanarak hizmete açılan fakat borçları nedeniyle faaliyetlerine son verilen Mardan Palace Hotel'i yeniden canlandıracak anlaşma tamamlandı.

Hürriyet Gazetesi'nden Salim Uzun'un haberine göre 2009'da Antalya Kundu turizm bölgesinde açılan ve dünyanın en lüks otelleri arasına girerek dikkatleri çeken ancak daha sonra borçlar nedeniyle atıl hale gelen ünlü Mardan Palace Hotel için yapılan pazarlıklar tamamlandı, otel Titanic Hotels’e geçti. Borçları nedeniyle icralık olup tapusu Halk Bankası’na devredildikten sonra faaliyetlerine son verilen Mardan Palace Hotel, Türkiye’de ve yurtdışında farklı konseptlerde 9 oteli bulunan Titanic Hotels tarafından kiralandı.

'Tesisi yeniden turizme kazandıracağız'

Halk Bankası ile yapılan görüşmelerin olumlu sonuçlandığını kaydeden Titanic Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Aygün, Hürriyet muhabirine şu bilgileri aktardı: “Uzun süredir devam eden pazarlık tamamlandı. Mardan için artık yeni bir dönem başlıyor. Bu önemli tesisi yeniden Türk turizmine kazandıracağımız için mutlu ve heyecanlıyız.”

Yeni turizm sezonuna hazır

Resmi açıklamanın 12 Kasım Pazartesi günü yapılacağını vurgulayan Aygün, “Otelimiz yeni turizm sezonunda faaliyette olacak. Yerli ve yabancı konuklarımıza en iyi hizmeti vermek için elimizden geleni yapacağız. Otelin yeniden düzenlenmesi, eksiklerin giderilmesiyle ilgili de harekete geçildi. Umarım 2019 turizm sezonu hepimiz için iyi geçer” dedi.
Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha