ALTİD Başkanı Burhan Sili: Kapımız tüm siyasilere açık

ALTİD Başkanı Burhan Sili: Kapımız tüm siyasilere açık
30 Mayıs 2018, 13:45
Alanya Turistik İşletmeciler Derneği Başkanı Burhan Sili, “Seçim süresince kapımız tüm siyasilere açık. Gelsinler, birlikte olalım ve sektörle ilgili sorunları kendilerine aktaralım. Kısa, orta ve uzun vadede atılması gereken sektörle ilgili önemli adımlar var” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, seçim çalışmaları kapsamında Alanya Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD) Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret etti.

Budak, Alanya’nın turizmle ilgili sorunlarını sektör temsilcilerinden dinledi. Ziyaretin ardından açıklama yapan ALTİD Başkanı ve Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Yönetim Kurulu Üyesi Burhan Sili, “Kurumumuz her siyasi düşünceye sahip yönetim kurulu üyelerinden oluşuyor. Seçim süresince kapımız tüm siyasilere açık. Gelsinler, birlikte olalım ve sektörle ilgili sorunları kendilerine aktaralım. Her platformda gündeme getirdiğimiz kısa, orta ve uzun vadede atılması gereken sektörle ilgili önemli adımlar var. Hem bölgesel hem genel sektörün hassasiyetlerini içeren dosyalarımız var. Sektörün reçetesi bizde. Gelsinler bu dosyaları kendilerine verelim, yapılması gerekenlerle ilgili fikirlerimizi aktaralım” dedi.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha