Akdeniz'deki en büyük otelini Bodrum'da açacak

Akdeniz'deki en büyük otelini Bodrum'da açacak
14 Mart 2019, 09:32
Dünyada lüks turizmin önde gelen temsilcilerinden Kanadalı Four Seasons Hotels, Akdeniz çanağının en büyük resort otelini Bodrum'da açmaya hazırlanıyor.

Dünyada lüks turizmin önde gelen temsilcilerinden Kanadalı Four Seasons Hotels, Akdeniz çanağının en büyük resort otelini Bodrum'da açmaya hazırlanıyor. 2017 yılına kadar Güney Fransa, Beyrut ve İskenderiye’deki otelleriyle Akdeniz turizmine katkıda bulunan dev otel zinciri; 2017 yılının sonunda Tunus’taki yeni otelinin kapılarını açarken, önümüzdeki aylarda da Yunanistan’ın başkenti Atina’nın en gözde yapıları arasına girecek Astir Palace’ı hizmete alacak. Four Seasons’ın bölgedeki en büyük yatırımı ise inşaat çalışmaları devam eden Four Seasons Resorts and Private Residence Bodrum olacak.

2020'de hizmete girecek

İnşaat çalışmaları devam eden Four Seasons Resorts and Private Residence Bodrum, 2020 yılında hizmete girecek. Hali hazırda Türkiye’de iki Four Seasons markalı otel bulunurken, Bodrum’da açılacak projeyle, Türkiye dünyada üç Four Seasons’a ev sahipliği yapan ender ülkelerden biri olacak. Tunus’taki otelini açan, Yunanistan’daki projesi için ise gün sayan şirket, bölgedeki en büyük yatırımını ise Tay Group ile Bodrum’a yapıyor.

Bodrum yatırımı 5-6 milyar TL'yi bulacak

İstanbul'daki Four Seasons Sultanahmet ve Beşiktaş'taki Four Seasons Hotel İstanbul at the Bosphorus'un sahibi Tay Group Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Toprak daha önce basına yaptığı açıklamada Bodrum’da 5-6 milyar lirayı bulacak Four Seasons yatırımlarının dünyanın en önemli yatırımlarından biri olacağını söylemişti.

Yorumlar
Ahmet Dal
14 Mart 2019, Perşembe 12:18
Bodrum'un mimarisi ve doga yapisini bozmadan dikey değil yatay Mimari'ye evet...Bir otel bodrumda acik hava'da yürüyen merdiven koymus kendimi sehirde Metro'da veya AVM içerisinde hissetmeme neden oldu..para kazandiginiz İlçe'ye ve bölgeye sahip cikmalisiniz
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha
   
>