Adana BYK'da geri sayım başladı

Adana BYK'da geri sayım başladı
28 Kasım 2016, 22:18
TÜRSAB Adana BYK seçiminde Neva Tur Genel Müdürü Yusuf Evren ile Şirin Turizm Genel Müdürü Murat Şirin'in liderliğini yaptığı iki liste yarışacak.

TÜRSAB Adana Bölgesel Yürütme Kurulu seçimi 29 Kasım 2016 Salı günü Adana BYK Ofisi’nde gerçekleştirilecek. Seçimde Şirin Turizm Genel Müdürü mevcut Başkan Murat Şirin ile Neva Tur Genel Müdürü Yusuf Evren'in liderliğini yaptığı iki liste yarışacak.

Yusuf Evren: Önemli olan bölgesel sorunlar ve ihtiyaçlar

Bölge turizmine daha iyi hizmet vermek için aday olduklarını söyleyen Neva Tur Genel Müdürü Yusuf Evren, "Bu bir bayrak yarışı. Bölgemizin hak ettiği turizm potansiyeline ulaşmasını sağlamak ve acentelere daha iyi hizmet vermek için aday olduk" dedi.

Seçilmeleri halinde bölgede TÜRSAB'a değer katacak, acentelere de fayda sağlayacak projeler geliştireceklerini anlatan Yusuf Evren sözlerine şöyle devam etti: "Yapılan bölgesel bir seçim. Burada önemli olan bölgesel sorunlar. TÜRSAB seçimlerinde herkes farklı bir adaya oy vermiş olabilir. Fakat biz BYK seçimlerinin genel seçim mantığında yapılmasını doğru bulmuyoruz. Ayrılıktan değil birlikten yanayız. Bütün üye acentelerle birlikte çalışmak istiyoruz. Bu doğrultuda TÜRSAB Genel Merkezi'yle de uyum içinde çalışırız".

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha