5 yıldızlı otel, dolandırıcıları sitesinden açıkladı

5 yıldızlı otel, dolandırıcıları sitesinden açıkladı
24 Kasım 2020, 16:06
Antalya'da 5 yıldızlı otel, sitesinin sahtesini yaparak müşterilerini dolandıran firmaların listesini internet sitesinden yayınladı.

Antalya Alanya'da 5 yıldızlı otel, dolandırıcıları sitesinden ifşa etti. Adin Beach Hotel yönetimi kendi adı altında açılan sahte bir siteden müşterileriyle bağlantı kurarak hileli satış yapan firmalar hakkında hem savcılığa suç duyurusunda bulundu hem de internet sitesinden bu firmaların listesini yayınladı. Siteden yapılan açıklamada, “Bugüne kadar tespit ettiğimiz dolandırıcı firmalar aşağıdadır. Lütfen dikkatli olunuz” denildi.

Adin Beach Otel sitesinden yapılan duyuruda şu ifadelere yer verildi:
Değerli Misafirlerimiz,

Bilgimiz dışında Adin Beach Hotel adı altında sahte bir web sitesi açıldığını ve bize ait olmayan telefon numaraları kullanarak misafirlerimizle iletişime geçildiğini tespit ettik.

Olası mağduriyetin önüne geçmek adına otel yönetimi olarak hukuki süreci başlatmış bulunmaktayız.

www.adinhotel.com resmi sitemiz ve 444 71 07 numaralı telefonumuz dışında kendisini Adin Beach Hotel mensubu olarak tanıtan kişilere lütfen itibar etmeyiniz. Olası bir dolandırıcılığa karşı şirket ünvanımız STAR TURİZM TRANSPORT VE TİCARET A.Ş.'den başka bir yere para yatırmayınız."

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha