4 milyar euro bütçeli organizatörler TravelShop etkinliğinde buluşacak!

4 milyar euro bütçeli organizatörler TravelShop etkinliğinde buluşacak!
11 Nisan 2019, 10:17
Daha önce dünyanın birçok farklı ülkesinde Workshop etkinlikleri düzenleyen TravelShop Turkey, bu kez dünyanın en iyi turizm firmalarını Kuzey Kıbrıs’ta 13-16 Mayıs 2019 tarihleri arasında Kuzey Kıbrıs Cratos Hotel’de bir araya getiriyor.

4 milyar Euroya yakın organizasyon bütçeli ve dünyanın en iyi düğün planlayıcıları ve M.I.C.E, Leisure Tur Operatörleri Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde buluşuyor. Daha önce dünyanın birçok farklı ülkesinde Workshop etkinlikleri düzenleyen TravelShop Turkey, bu kez dünyanın en iyi turizm firmalarını Kuzey Kıbrıs’ta 13-16 Mayıs 2019 tarihleri arasında Kuzey Kıbrıs Cratos Hotel’de bir araya getiriyor.

Yoğun ilgi

TravelShop Turkey Genel Müdürü Murtaza Kalender toplamda 4 milyar euroluk bütçeli turizm organizasyon firmalarının etkinliğe katılım için kayıt yaptırdığını söyledi. Kayıt yaptıran firmaların bugüne kadar yaptığı etkinlik sayısının 5 bin 138 olduğunu belirten Kalender, " Etkinliklere katılan kişi sayısı ise 5.322.600. Bu etkinliklerde harcanan meblağın kişi başı ortalamasıysa 700 Euro’yu buluyor. Bu etkinlikler 127 ayrı ülkede, 1855 Tur Operatörü tarafından düzenlenmiş olup en iyi 200'ü, uçak biletleri de temin edilerek Kuzey Kıbrıs’a getirilecektir." diye konuştu.

En iyi firmalar katılıyor

Kalender düzenleyecekleri etkinliğin diğerlerinden farkını ise şöyle açıkladı: " Bugüne kadar yapılan etkinliklerin hepsinin çok değerli olduğunu biliyoruz ama bu etkinliğin farkı 4 Milyar Euro’ya yakın bütçeli firmaların sistemimize kayıt olup Kuzey Kıbrıs’a geliyor olması. Hatta en iyi gördüğümüz firma yetkililerinin tarafımızca karşılanıyor olması daha kaliteli Hosted Buyerların gelmesini sağlamaktadır."

Turizmciler için büyük fırsat

Kalender, oteller, seyahat acenteleri, düğün planlayıcıları, ses sistemi firmaları, süslemeciler, transfer firmaları ve turizmle ilgili sivil toplum kuruluşlarının 14 Mayıs’ta düzenleyecekleri etkinlikte bir masa alarak katılabileceğini söyledi. Kalender, " Katılımcılar, etkinlik öncesinde dilediği firmadan dilediği saatlerde randevu alıp Workshop esnasında görüşme yapabilir. Hatta tüm tanıtım materyalleri sisteme üyelik sonrasında tanıtımlarını yapıp sistem içerisinde diğer Tur Operatörleriyle yazışma yapabilirler." diye konuştu.

Sponsorlukla tanıtım imkanı

Türkiye’deki turizm firmalarının bu etkinlikten daha çok faydalanıp daha iyi reklam yapabilmesi için çok uygun fiyatlara, değişik sponsorluklarının olduğunu belirten Kalender şu ifadeler kullandı: " Bunların başında yaka kartı, akşam yemeği ve hediyelik eşyalar gibi herkesin bütçesine hitap edebilecek birçok farklı seçenek bulunuyor. Sponsorlukla ilgili detaylara aşağıdaki linkten ulaşılabiliyor: (www.workshoptravelshop.com/presentation/tr/sponsorluk-firsatlari"

Nasıl kayıt yaptırılabilir?

TravelShop Turkey Genel Müdürü Murtaza Kalender firmaların etkinliğe nasıl kayıt yaptırabileceğiyle ilgili bilgileri de paylaştı: " Bizimle turkey@workshoptravelshop.com adresinden iletişime geçerek sistemimize kayıt olup sistemimizde aktif edildikten sonra tüm tur operatörlerini görerek, randevu takvimindeki müsaitliğe göre randevu talep edebilir veya randevu alabilirler. Hatta talepleri de varsa talep dahi alıp bağlantı kurabilirler."

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha