2023'te Türkiye'ye haftalık uçuş sayısını açıkladı

2023'te Türkiye'ye haftalık uçuş sayısını açıkladı
27 Ekim 2021, 12:33
İngiliz tur operatörü Jet2holidays ve hava yolu firması Jet2.com, İngiltere'nin Edinburgh, Glasgow ve Newcastle havalimanlarından 2023 yaz turlarını satışa çıkardı.

Jet2holidays ve havayolu Jet2.com, Edinburgh, Glasgow ve Newcastle havalimanlarından 2023 yaz turlarını satışa çıkardı.

Jet2'nin 2023 yaz programında İspanya, Balear Adaları, Yunanistan, Türkiye, İtalya, Kıbrıs, Hırvatistan ve Portekiz ile birlikte Akdeniz ve Kanarya Adaları'ndaki destinasyonlar yer alıyor.

Türkiye'ye haftalık 150 uçuş

Şirket 2023 yazında İspanya Kanarya Adaları'na haftalık 170'den fazla uçuş, Balear Adaları'na haftalık 180'den fazla uçuş, 14 Yunan destinasyonuna haftalık 200'den fazla uçuş ve yoğun zamanlarda Türkiye'ye haftalık yaklaşık 150 uçuş gerçekleştirecek.

Heapy: Talep yoğun olunca erken başlattık

Jet2 CEO'su Steve Heapy , geçen hafta İngiltere'de 6 havalimanından 2023 yazı için satışlara açtıkları uçuşlara beklenen üzerinde ilginin olmasının ardından Edinburgh, Glasgow ve Newcastle'dan da satışları başlamaktan memnuniyet duyduklarını belirtti. Heapy, " Müşterilerin her zamankinden daha fazla sabırsızlıkla bekledikleri bir şey istediğini biliyoruz, bu yüzden heyecan verici yaz güneşi 2023 programımızı şimdi satışa sunuyoruz. Bu program yalnızca müşterilere ve bağımsız seyahat acentelerine erken rezervasyon yapma şansı vermekle kalmıyor, aynı zamanda onlara rakipsiz bir seçenek ve esneklik sağlıyor. Akdeniz ve Kanarya Adaları'ndaki pek çok eğlence destinasyonunun önde gelen havayolu ve tur operatörü olarak, müşteriye ne kadar süreyle tatil yapacaklarını kontrol eden devasa bir uçuş programı uyguluyoruz. Bu esnekliğin, güvenebilecekleri bir şirketle uçuş ve Atol korumalı paket tatil rezervasyonu yaptıklarını bilmeleriyle birleştiğinde, 2023 yaz programımızı müşteriler ve bağımsız seyahat acenteleri arasında büyük bir hit haline getireceğini biliyoruz." ifadelerini kullandı.

Etiketler:JET2 Steve Heapy
Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha