14. Titanic otelinin açılış tarihi belli oldu

14. Titanic otelinin açılış tarihi belli oldu
25 Ocak 2022, 08:39
Titanic Grubunun Belek’te yaptığı CULLINAN Belek isimli otel ve golf tesisinin ne zaman açılacağı belli oldu.

Türkiye’de ve Almanya’da 13 otele sahip turizm sektörünün deneyimli ismi Titanic Hotels Group büyümeye devam ediyor. Pandemi döneminde dahi yatırımları devam eden Titanic Hotels bu yıl Belek'te yeni otelini açıyor.

Haziran'da açılıyor

Titanic grubunun CULLINAN Belek isimli tesisi, konaklama ve golf turizminde yeni bir “üst lüks yaşam tarzı” markası olarak hizmete girecek.

Haziran ayında hizmete açılacak CULLINAN Belek yöneticileri “Yöneticiler için İşveren Markası ve Hizmet Konsepti Lansmanı” buluşmasında bir araya geldi.

Marka ve genel hizmet konseptinden insan kaynaklarına tüm stratejilerin ele alındığı toplantıda sektör analizi ve misafir beklentileri de değerlendirildi.

Yeni otele deneyimli isim

CULLINAN Belek otelinin Genel Müdürü de geçtiğimiz ay belli olmuştu. Otelin genel müdürlüğüne Yüksel Gürhan getirilmişti. Akdeniz Üniversitesi Turizm İşletme Bölümü mezunu Yüksel Gürhan kariyeri boyunca önde gelen resort otel markalarında genel müdürlük görevlerinde bulundu. Evli ve 1 çocuk babası Gürhan, daha önce yine aynı grup bünyesindeki Titanic Mardan Palace’ın genel müdürlüğü görevini üstleniyordu.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha