10 şehirden Ege'ye turist getirecek

10 şehirden Ege'ye turist getirecek
13 Ocak 2020, 11:47
Anex Tour'un satın aldığı Rus tur operatörü Intourist'in 2020 Ege charter tur planı belli oldu.

Rus Tur operatörü İntourist Türkiye'de Ege kıyılarındaki tatil beldelerine erken rezervasyon yapmaya başladı. İntourist'in Marmaris, Fethiye, Ölüdeniz, Sarıgerme ve Dalaman ağırlıklı uçuş programının hacmi geçen yılla aynı olacak. Tur operatörü Dalaman'a 10 Rus şehrinden AZUR uçaklarıyla uçuş planlıyor. Şehirler şöyle: Moskova, St. Petersburg, Yekaterinburg, Kazan, Krasnodar, Mineralnye Vody, Nizhny Novgorod, Rostov-on-Don, Samara ve Ufa.

Moskova'dan Dalaman'a ilk uçak seferleri 26 Nisan'dan Çarşamba ve Cumartesi günleri başlayacak ve 22 Mayıs'tan itibaren günlük olarak gerçekleştirilecek. Petersburg'dan - 30 Nisan, 11 Mayıs ve daha sonra, 19 Mayıs'tan itibaren Salı, Cuma ve Pazar günleri.

Yekaterinburg'dan - 24 Nisan'dan Salı ve Cumalara, 17 Mayıs'tan sonra - Salı, Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri. Kazan'dan - 1 Mayıs'tan ve Krasnodar'dan (28 Nisan'dan itibaren) - Salı ve Cuma günleri, 24 Mayıs'tan itibaren Çarşamba ve Pazar günleri ek uçuşlar Krasnodar havaalanından eklenecek.

Mineralnye Vody'den uçuş programı 25 Mayıs Pazartesi ve Cuma günleri, Nizhny Novgorod'dan - 23 Mayıs Çarşamba ve Cumartesi günleri, 1 Mayıs Salı ve Cuma günleri Ufa'dan 20 Mayıs - Cuma günleri arası Cumartesi ve Pazar.

Yorumlar
Özer Özbaşı
13 Ocak 2020, Pazartesi 12:06
Anex tur yapar . Ve daha güzel işler de yapacak .
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha