HIKVISION

Prince Group bünyesindeki Unique Travel Platformu'na en iyi BT çözümü ödülü

Prince Group bünyesindeki Unique Travel Platformu'na en iyi BT çözümü ödülü
08 Kasım 2019, 15:14
Prince Group bünyesindeki Unique Travel Platformu, Rusya'da “2019 yılı seyahat sektörü için en iyi BT çözümü” ödülüne layık görüldü.

İnsanların yaşamlarını kolaylaştıran, hatta bazen tamamen değiştiren teknoloji, en sonunda Turizm’de de yerini aldı. Prince Group bünyesinde yer alan yazılım şirketi tarafından geliştirilen Unique Travel Platformu, 31 Ekim ‘de Rusya'daki Travel Winter IT Workshop konferansında sektörün önde gelenlerine sunuldu ve oldukça yüksek bir beğeni alarak “2019 yılı seyahat sektörü için en iyi BT çözümü” ödülüne layık görüldü.

Turizm’in her alanındaki ürün ve hizmetlerin, tedarikçiden müşteriye ulaştırılmasına kadar tüm adımlarının otomatikleştirilmesinin platformun hedeflerinden biri olduğunu belirten Prince Group’un, Unique platformunun işlevselliği; sektördeki uzun yıllara ve pratik deneyime dayanan en iyi geliştiriciler tarafından yaratıldı ve uçtan uca bir seyahat ekosistemi inşa etmesini sağladığı görüldü. Hem 2b hem de b2c konusunda oldukça güçlü özelliklere sahip olan platform, otel, uçak, transfer, otobüs, sigorta ve cruise ürünlerini tek tek satışa sunabildiği gibi, bu ürünleri tüketicinin talebine göre paket olarak satışa sunma konusunda da oldukça iddialı.

Unique Platformu, Rusya’da Unicorn Tur Operatörü (www.unicorn.ru) ve Türkiye’de Prens Group tarafından aktif olarak kullanılıyor. Ürünleri tüketicinin talebine göre paket olarak satışa sunma konusunda da oldukça iddialı. Unique Platformu, Rusya’da Unicorn Tur Operatörü (www.unicorn.ru) ve Türkiye’de Prince Group tarafından aktif olarak kullanılıyor.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha