Kurumsal müşterisi olan seyahat acentaları için geliştirildi: CBT (Corporate Booking Tool)

Kurumsal müşterisi olan seyahat acentaları için geliştirildi: CBT (Corporate Booking Tool)
03 Aralık 2019, 14:54
CBT (Corporate Booking Tool), Kurumsal müşterilerin seyahatlarini tamamen kendi kontrollerinde planlamasına olanak sağlarken, seyahat harcamalarında %30 a varan maliyet avantajı sağlıyor.

Travelport, kurumların seyahat harcamalarında %30 a varan maliyet avantajı elde etmelerine olanak veren ve kurumsal hizmet veren seyahat acentelerinin farklılaşmasına olanak sağlayan Kurumsal Seyahat Ürünü CBT’yi (Corporate Booking Tool) tanıttı.

“En güçlü hizmeti müşterilerinize sunmak için ihtiyacınız olan her şeye sahipsiniz.” sloganıyla pazara sunulan CBT (Corporate Booking Tool) lansman toplantısının açılış konuşmasını Travelport Türkiye Genel Müdürü İbrahim Köymen yaptı.

Köymen konuşmasında emsallerine nazaran üstün yerelleşmiş özelliklerinden ve yerel uluslararası kalitede üstün bir kurumsal seyahat yazılımını sektöre kazandırmanın öneminden bahsetti.

Travelport Satış Müdürü Serhad Öktem’in de konuşma yaptığı tanıtım toplantısında iş dünyasındaki değişen seyahat alışkanlıklarından ve CBT (Corporate Booking Tool) ‘nin kurumsal profildeki kullanıcılara sağladığı avantajların altını çizdi.

Kurumsal müşterilere kendi seyahatlerini planlama ve yönetme esnekliğini sağlayan CBT (Corporate Booking Tool), Kurumsal müşterilerin seyahatlarini tamamen kendi kontrollerinde planlamasına olanak sağlarken seyahat acentelerine de daha fazla kurumsal müşteri ile işbirliği yapma olanağı tanıyor. Kullanıcı dostu ekranları ve kullanıcı onay mekanizmasına sahip olan CBT (Corporate Booking Tool) ile kurumsal firmaların seyahatlerini planlarken %30’a varan maliyet avantajı sağlamaları hedefleniyor.

Etkinlik, Travelport Kıdemli Ürün Müdürü Selin Çiftciyan’ın CBT’nin sektör tarafından beklenen modüllerinin özelliklerini tanıtması ve Tournate Yazılım’ın Genel Müdürü Egemen Kamalioğlu’nun online ortamda gerçekleştirdiği demo sunumu tamamlandı.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha