Kış sezonu için Antalya charter programlarını genişlettiler

Kış sezonu için Antalya charter programlarını genişlettiler
26 Ağustos 2022, 09:30
Yoğun talebi dikkate alan Rus havayolu şirketleri Antalya'ya yönelik kış dönemi charter programlarını genişletiyor.

Rus havayolu şirketleri Red Wings ve AZUR havayolları sonbahar-kış sezonu için Rusya'nın birçok şehrinden Antalya'ya uçuş programlarını genişletiyor.

AZUR havayolları Moskova, Yekaterinburg, Kazan, Ufa, Mineralnye Vody ve Sochi olmak üzere 6 şehirden Antalya'ya kış charter uçuşları düzenlemeye devam edecek. Bu uçuşlarla tur operatörleri ANEX Tour ve Intourist'in paket tur müşterileri Antalya'ya taşınacak.

Red Wings'de kış dönemi Türkiye programını genişletiyor. Red Wings uçaklarıyla kışın tur operatörü Biblio-Globus paket müşterileri Antalya'ya taşınacak. Red Wings kışın Kazan ve Ufa'dan Antalya'ya uçmayı planlıyor. Kış tarifesi, Kazan'dan 30 Mart 2023'e kadar Antalya ve İstanbul'a uçuşları içeriyor. Aynı zamanda, İstanbul'a uçuş sıklığı haftada ikiden üçe yükselecek ve Antalya'ya ikiden bire düşürülecek. Ufa'dan ise haftada bir kez Cumartesi günü Antalya'ya charter uçuş gerçekleştirecek.

Ufa seyahat acenteleri, Türkiye programlarının genişletilmesini memnuniyetle karşıladı.

Kışın Türkiye fiyatları Mısır ve BAE'ye göre daha uygun. Her şey dahil 4 yıldızlı otelde konaklama ile Kasım ayı başlarında bir hafta boyunca Türkiye turu fiyatları 99 bin rubleden (30 bin lira) başlıyor.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha