HIKVISION

Kemal Ertem adaylığını açıkladı…

Kemal Ertem adaylığını açıkladı…
08 Ekim 2019, 11:17
Exp-Ert DMC’nin sahibi Kemal Ertem, TÜRSAB Şişli Bölge Temsil Kurulu başkanlığı için adaylığını açıkladı.

Turizm sektörünün genç ve dinamik isimlerinden Kemal Ertem, TÜRSAB Şişli Bölge Temsil Kurulu başkanlığı için adaylığını açıkladı. Exp-Ert DMC’nin sahibi olan Kemal Ertem, başta Rusya ve Ukrayna olmak üzere yurt dışından 20 bölgede faaliyet gösteriyor.

Kemal Ertem’in adaylığını açıkladığı duyuru şöyle:

Sevgili Meslektaşlarım, Değerli Turizmci Dostlar,

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Şişli Bölge Temsil Kurulu yeni dönemde sizlerin çözüm ortağı olacak. Hizmet verdiğiniz alan ne olursa olsun, çalışmalarımızı, turizm faaliyeti adına atılan her adımda “ayrılmaz bir bütünün” parçaları olduğumuzun bilinci ile yürüteceğiz. 21 Ekim 2019 tarihinde saat 09:00-12:00 arasında Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde yapılacak seçimlerden sonra Şişli Bölge Temsil Kurulu bütün meslektaşlarımızın erişebileceği, sorunlarına, önerilerine ve fikirlerine eşit ilgiyle karşılık bulabileceği güvenilir bir odak noktası olacak. Şişli bölgesinde verimli, başarılı, istikrarlı, güvenilir, katma değeri yüksek bir turizm ortamını sizlerle “omuz omuza” oluşturacağız.

Turizm sektöründe faaliyet gösterdiğiniz “incoming”, “outgoing”, “ticketing”, “destination management” ve diğer tüm alanlarda ürettiğiniz katma değerle, her koşul altında Türkiye ekonomisine önemli katkılarda bulunmaya devam ediyorsunuz. Özverili çabalarınızla, hem bireysel hem de toplumsal vizyonunuzla Türkiye’nin dünya turizminde gözde bir çekim merkezi olmasında ciddi bir uğraş veriyorsunuz. Sağlık, kültür, spor, kongre turizmi konusundaki girişimlerinizle coğrafyamızın dört bir yanının mevsim gözetmeksizin tercih edilir bir destinasyon haline gelmesini, turizm faaliyetlerinin sürdürülebilirliğini sağlıyorsunuz. Keza dünyanın diğer ülkelerine yaptığınız operasyonlarla yalnızca yurttaşlarımızın seyahat etmesine aracı olmakla kalmıyor, büyük bir bilgi birikiminin küresel dolaşımına da destek oluyorsunuz.

Sahip olduğu tüm potansiyeliyle ve riskleriyle sürekli gelişim ivmesine sahip bir sektörün paydaşı olarak sizlerle birlikte çalışmanın gururunu ve mutluluğunu paylaştığımı bilmeniz isterim.

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Şişli Bölge Temsil Kurulu olarak yeni dönemde tüm paydaşlarımızın çözüm ortağı olarak çalışacağımızı, karşılaşılan sorunları çözmek konusunda fikri uzlaşma sağlayacağımızı müjdelemek isteriz. TÜRSAB yönetimiyle sektör paydaşları arasında bir iletişim köprüsü haline gelecek olan Şişli Bölge Temsil Kurulu’nun, önümüzdeki yeni dönemde, bölgede faaliyette olan tüm turizm paydaşlarının öncelikli sorunlarının ivedilikle çözülmesi için gereken adımları beklemeksizin atacağından emin olabilirsiniz. Sektörün çalışmalarını sekteye uğratan her tür engelin farkındayız. Tecrübelerimiz ışığında söz konusu engelleri yetki ve etki alanımıza alarak ortadan kaldırmak konusunda gerekli girişimlerde bulunmayı, sonuca ulaşana kadar süreci takip etmeyi görev biliyoruz. Bölgemiz bünyesindeki meslektaşlarımızın her birinin erişebileceği, sorunlarına, önerilerine ve fikirlerine eşit ilgiyle karşılık bulabileceği güvenilir bir odak noktası olması gerektiğine inandığımız Şişli Bölge Temsil Kurulu olarak yeni dönemde yola sizlerle bu doğrultuda ve omuz omuza devam etmek istiyoruz.

Sektörde emek verdiğimiz alan ne olursa olsun turizm faaliyeti adına atılan her adımda ayrılmaz bir bütünün parçaları olduğumuzun bilinci ile yürüteceğimiz çalışmalarla fark yaratacağız. Gerek Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizm Bakanlığı’nda gerekse Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin ilgili komisyonlarında görüşülen yasalar ve mevzuatlar hakkında, bölgemizi ilgilendiren görüşlerinizi, taleplerinizi TÜRSAB’a iletmek üzere fikir alışverişi yapabileceğiniz, düşüncelerinizi aktarabileceğiniz etkin, verimli bir bölge temsil kuruluyla çalışma imkânı bulacaksınız. İstanbul Valiliği, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ve yerel yönetimlerle birlikte, onların da desteğini alarak yürüteceğimiz çalışmalarla sektörde faaliyet gösteren her paydaşımızın iş akışının kesintisiz sürmesini, ticari hacminin genişlemesini sağlayacak projelerimizi hayata geçireceğiz. Bölgemiz ve turizm adına büyük düşünüp sağlam ve güçlü adımlar atacağız.

Sevgili Meslektaşlarım, Değerli Turizmci Dostlar,

21 Ekim 2019 tarihinde yapılacak TÜRSAB Şişli Bölge Temsil Kurulu seçimlerinden sonra her paydaşın sesini duyurmak konusunda eşit hakka sahip olduğu, sorunlara hızlı ve etkin çözüm getirmek için tüm gücüyle uğraşan, emeğin göz ardı edilmediği bir Şişli Bölge Temsil Kurulu’nun desteğiyle üretmeye, çalışmaya devam edeceğiz. Ortak hedeflerimizi gerçekleştirmek ve desteğinizi hissetmek amacıyla sizleri 21 Ekim 2019’da saat 09:00-12:00 arasında Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde yapılacak TÜRSAB Şişli Bölge Temsil Kurulu seçimlerinde oyunuzu kullanmaya davet ediyorum. Sektörümüzün ve dünya başkentlerinden İstanbul’un nabzının attığı, ülke turizminin yüksek bir yüzdelik dilimini üreten Şişli bölgesinde verimli, başarılı, istikrarlı, güvenilir, katma değeri yüksek bir turizm ortamını hep birlikte oluşturmak üzere.

Sevgilerimle ve saygılarımla

R. Kemal Ertem

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha