HIKVISION

Gürsel Özcan Armas Global’de

Gürsel Özcan Armas Global’de
26 Şubat 2020, 16:06
Türkiye’nin güçlü turizm gruplarından Armas Global, tecrübeli turizmci Gürsel Özcan’ı Doğu Bölgesi Koordinatörü olarak kadrosuna kattı.

Gürsel Özcan, Armas Global markasına bağlı Antalya – Alanya bölgesindeki 6 tesisin koordinasyonu, çalışma prensiplerinin standardizasyonu, misafir memnuniyetlerinin ve hizmet kalitesinin artırılması ile daha iyi pazarlanabilirlik alt yapısının sağlanması konularında görev yapacak.

Gürsel Özcan, İlk, orta ve lise eğitimini Eskişehir’de tamamladı. 1982 yılında Ege Üniversitesi Aydın Turizm ve Otelcilik İşletmeciliği bölümünden mezun oldu. Daha sonra Kuşadası, Ankara, İstanbul, Yalova ve Antalya bölgelerindeki çeşitli otel ve tatil köylerinde üst düzey yöneticilik görevlerinde bulundu.

2020 Ocak ayı itibari ile Armas Global bünyesine katılan Özcan, yeni görevi hakkında şu ifadeleri kullandı; “Armas Global, doğduğu günden bu yana emin adımlarla büyümüş, 17 otel ile ülkemiz zincir otel gruplarına dâhil olmuş ve hizmet standartları oturmuş bir grup. Amacımız otellerimizde, misafir beklenti düzeylerinin daima üstünde bir memnuniyet sağlayabilmektir. Yapısal ve güncel reformlarla bu hedefi yakalamak bizim için artık bir vazgeçilmezdir. Modern ve paylaşımcı bir yönetim anlayışımız ile bu hedeflerimizi yakalamak bizim misyonumuzdur.”

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha