Yeni şirketin ilk tatilcilerini havalimanında karşıladı

Yeni şirketin ilk tatilcilerini havalimanında karşıladı
02 Mart 2020, 09:16
Thomas Cook’un iflasının ardından Easyjet Holidays’in Türkiye’deki partnerliğini üstlenen Diana Travel İngiltere pazarından ilk müşterilerini ağırladı.

Easyjet Holidays’in Türkiye partneri olan Diana Travel'in Genel Müdürü Burak Tonbul tarafından Fraport TAV Antalya Havalimanı’nda hediye ve ikramlarla karşılanan İngiliz turistler, daha sonra tatillerini geçirecekleri Side Star Elegance Hotel’e gitti.

Easyjet Holidays’in Türkiye’deki ilk misafirlerini heyecanla karşıladıklarını belirten Tonbul, “Bu misafirler Easyjet Holidays ile Türkiye’ye gelecek olan yüzbinlerce misafirin ilki olması bakımından bugün tarihi bir gün yaşadık” dedi.

520 bin koltuk

Burak Tonbul, partnerliğini yaptıkları Easyjet Holidays’in İngiltere'nin 4 havaalanından Türkiye'ye İngiliz turistleri getireceklerini ifade ederek, ''Easyjet Holidays İngiltere'nin 4 havaalanından Türkiye'de Dalaman, Bodrum ve izmir havalimanlarına yaz boyunca, Antalya Havalimanına ise 12 ay boyunca İnjgiliz turistleri getirecek. Easyjet Holidays’in 2020 yılı için Türkiye'ye planladığı koltuk sayısı 520 bin kişi.İlk turistler geldi. Bundan sonra gelişer artarak devam edecek'' diye konuştu.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha