WTM'de TÜRSAB standına yoğun ilgi!

WTM'de TÜRSAB standına yoğun ilgi!
08 Kasım 2023, 15:51
44. kez düzenlenen ?Londra'da düzenlenen World Travel Market (WTM) fuarında TÜRSAB standı katılımcılardan yoğun ilgi gördü.

Londra'da düzenlenen World Travel Market (WTM), Excel Londra Uluslararası Kongre Merkezi’nde 44. kez kapılarını açtı.

Dünyanın en önemli turizm fuarlarından biri olan WTM London'a TÜRSAB Yönetim Kurulu Başkanı Firuz Bağlıkaya başkanlığındaki TÜRSAB Heyeti de katılım gösterdi. Fuarda Türk turizmini temsil etmek üzere yer alan N8-300 numaralı 450 metrekarelik TÜRSAB standı, yerli ve yabancı turizmcilerden yoğun ilgi gördü.

Katılımcılar, TÜRSAB standında yer alan localarda yeni iş birlikleri ve anlaşmalar için görüşme ve toplantı yapma imkanı buldu.

TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya, TÜRSAB Heyetiyle birlikte görüşmeler yaparken, fuarda yer alan diğer stantları da ziyaret etti.

TÜRSAB standını Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Başbakan Yardımcısı, Turizm, Kültür, Gençlik ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu, İstanbul Vali Yardımcısı Özlem Bozkurt Gevrek, İstanbul Ticaret Odası (İTO) Başkanı Şekib Avdagiç, TÜROB Başkanı Müberra Eresin, AKTOB Başkanı Kaan Kaşif Kavaloğlu, TÜROFED Başkanı Erkan Yağcı, KITSAB Başkanı Orhan Tolun, TGA Yönetim Kurulu Seyahat Acentaları Temsilcisi Mete Vardar ve beraberindeki heyetlerde ziyaret etti.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha