TÜROB'tan sektörün abisi Gümüş için başsağlığı mesajı

TÜROB'tan sektörün abisi Gümüş için başsağlığı mesajı
12 Eylül 2019, 11:46
Kültür ve Turizm Bakanlığında Tanıtma Genel Müdürü, Almanya, İsviçre ve Fransa Tanıtma Müşavirliği gibi çeşitli kademelerde görev yap Hüsnü Gümüş vefat etti.

Kültür ve Turizm Bakanlığında Tanıtma Genel Müdürü, Almanya, İsviçre ve Fransa Tanıtma Müşavirliği gibi çeşitli kademelerde görev yapan Hüsnü Gümüş etti. Gümüş'ün cenazesi 12 Eylül 2019 Perşembe günü İkindi Namazına müteakip İsmet Oğultürk Camiinden (Ankara) kaldırılacak.

'Sektörün abisiydi'

Türkiye Otelciler Birliği (TÜROB) Gümüş için taziye mesajı yayınladı. TÜROB'un mesajında şu ifadelere yer verildi: " Sektörümüzün her kesiminin sevgi ve saygısını kazanarak “abi” olarak nitelendirdiği merhum Hüsnü Gümüş’ün, görev yaptığı dönemin çok ilerisinde vizyoner bakışı ve özel sektör ile işbirliği içerisinde ülkemiz turizmine katkıları, özellikle Almanya pazarının gelişmesinde hayata geçirdiği ve birçoğu Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından uygulanmaya devam eden projeleri daima yaşayacak ve hayırla yad edilecektir.

Merhuma Allah’tan rahmet, başta ailesi olmak üzere yakınlarına, sevdiklerine, Kültür ve Turizm Bakanlığı mensuplarına ve tüm camiamıza başsağlığı ve sabırlar dileriz."

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha