Radisson Blu Residence İstanbul Batışehir’in tercihi Mass Mobilya

Radisson Blu Residence İstanbul Batışehir’in tercihi Mass Mobilya
20 Haziran 2017, 15:38
Mass Mobilya, sektöründe yenilikleri takip ederek müşterilerine en iyi ve en kaliteli mobilya ürünlerini sunmaya devam ediyor.

Mehmet Mirasyedi tarafından 1945 yılında kurulan Mass Mobilya, sektöründe yenilikleri takip ederek müşterilerine en iyi ve en kaliteli mobilya ürünlerini sunmaya devam ediyor. Çalık Holding, Al-Hokair, Radisson, Sinpaş Holding , Gürallar, Ofton , MNG, Kuzu Grup, Mesa, Suryapı gibi köklü firmaların tercihi olan Mass Mobilya, Radisson Blu Residence İstanbul Batışehir’in tasarım, dekorasyon ve imalat işlerini A’dan Z’ye üstlendi.

Gösterdiği başarı ile hedeflediği müşteri memnuniyetini sağlayan firma, bugüne kadar 10 binlerce müşteriye mobilyalarıyla ulaştı. Mobilya tasarımlarını kendi bünyesinde bulunan tasarımcılar tarafından özel olarak yapan firma, konusunda uzman mimarları ve teknik elemanları ile kusursuz bir hizmet sunuyor. Tasarım konusunda göstermiş olduğu başarı ile hem yurt içinde hem de yurt dışında birçok ünlü isimlerin evleri Mass Mobilya tarafından gerçekleştiriliyor. Oluşturduğu sistemle mobilyaların tasarımından, üretimine ve müşteriye sunulmasına kadar ki her aşama Mass Mobilya bünyesinde gerçekleştiriliyor. Firma aynı zamanda kurumsal şirketlerin tasarım işlerini de büyük bir titizlikle gerçekleştirmeye devam ediyor.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha