MSC Crıises ile Küba – Karayipler’de süper fırsat

MSC Crıises ile Küba – Karayipler’de süper fırsat
sayfayı yazdır, turizm ajansı
11 Eylül 2017, 13:20
Küba - Karayipler programı, MSC Opera gemisi ile 30 Eylül tarihinde hareket ediyor. Kısıtlı kontenjanı olan programlarda son yerler, şanslı ziyaretçilerini bekliyor.

MSC Cruises, 22 Aralık 2015 tarihinde Küba hareketli Karayipler gemi seyahatlerini ilk başlatan şirket olmuştu. Ardından organize edilmeye başlanan 7 gece ve 14 gecelik tur programları, seyahat severler tarafından yoğun ilgi ile karşılandı. Bu programlar kapsamında; dünyada karakteristik özellikleri ile en karizmatik ülkelerden biri olan Küba’da 2.5 gün gemide konaklama imkanı sayesinde, Küba’da sadece Havana değil, ülkenin pek çok yerini keşfetme şansınız olabiliyor. Hatta MSC Opera ile çıkacağınız bu seyahatin ortasında Küba’ya yeniden uğrayıp fazladan 1.5 keyifli gün daha geçiriyorsunuz. Bu seyahatte her şey Küba ile de sınırlı değil. Karayipler’in birçok tropik cenneti de bu seyahatte. 14 gecelik tur boyunca son derece keyifli, kaliteli adaları ve kentleri ziyaret etme şansınız olacak. Jamaica, Cayman Adaları, Meksika, Belize, Honduras’ı keşfedecek, Küba’nın ilgi çekici adası Isla de la Juventud’a da hayran kalacaksınız.

Küba - Karayipler programı, MSC Opera gemisi ile 30 Eylül tarihinde hareket ediyor. Kısıtlı kontenjanı olan programlarda son yerler, şanslı ziyaretçilerini bekliyor. Ayrıca MSC Cruises’un alternatifli kış mevsimi için de, Küba-Karayipler tur programları bulunuyor.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
Yorum Yaz
Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
 
 
captcha