Kebap meraklılarını sevindirecek

Kebap meraklılarını sevindirecek
12 Eylül 2018, 14:46
Dünya mutfaklarına dair pek çok lezzetin yapımının gerçekleştiği "Elite World Chefs" atölyeleri bu kez Türk mutfağının vazgeçilmez lezzeti kebabı ele alacak. Katılımcılar, şefler ile birlikte hazırladıkları kebapları workshop boyunca tüketebilecek ya da ambalajlar ile evlerine götürebilecek.

‘Kebaba Dair Her Şey’ 15 Eylül Cumartesi günü saat 14.00 – 16.00 arası Elite World Europe Hotel’de yer alan The Grill Ocakbaşı’nda düzenlenecek.

Türk Mutfağı’nın vazgeçilmezi olan kebap yapımını öğrenmek isteyenler ‘Kebaba Dair Her Şey’ etkinliğinde; şişe kebap saplama, şişlik etlerini soslamanın yanı sıra lavaş, tırnak pide, çiğ köfte ve içli köfte yapımını da öğrenecek. Minimum 6, maksimum 20 kişiden oluşan atölye dersi için rezervasyon yaptırmak gerekiyor. Rezervasyon için 0212 404 05 05 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Ayrıca biletler www.biletix.com adresinden temin edilebiliyor. İki saat sürecek ‘Kebaba Dair Her Şey’ atölyesinin fiyatı ise 59 TL.

Elite World Hotels, çikolata yapımından pasta süslemeye, et soslama ve pişirme tekniklerinde, pizza ve ekmek yapımına kadar Türk ve Dünya mutfağından birbirinden farklı lezzetleri özel sunumlarıyla misafirleri ve katılımcıları ile buluşturuyor. ‘Elite World Chefs Workshop’ programlarında, günlük ve haftalık olarak hazırlanan menüler ve sertifika programları katılımcılara sunuluyor.

Katılımcılar, Elite World Hotels şefleri ile birlikte hazırladıkları yemekleri dilerlerse workshop boyunca tüketebiliyorlar ya da Elite World Chefs’in temin ettiği ambalajlar ile evlerine götürebiliyorlar. Belirlenen gün ve tarihlerde workshop gruplarına katılan mutfak severler, workshop programları sonunda ‘Elite World Chefs’ tarafından verilen sertifikalarına da kavuşuyorlar.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha