Elite World Hotels bünyesinde 4 atama!

Elite World Hotels bünyesinde 4 atama!
04 Nisan 2023, 11:44
Türkiye’nin önde gelen zincir otellerinden Elite World Hotels & Resorts bünyesinde 4 atama gerçekleştirildi.

Türkiye’nin önde gelen zincir otellerinden Elite World Hotels & Resorts Pazarlama Direktörlüğüne Beril Başbubak Aykut, İş Geliştirme Müdürlüğüne Giray Arıkan, İnsan Kaynakları Direktörlüğüne Yasemin Karamahmut, Operasyon Direktörlüğüne Bünyamin Öztürk atandı.

Elite World Hotels & Resorts Operasyon Direktörlüğüne atanan Bünyamin Öztürk, Akdeniz Üniversitesi Turizm Otelcilik Bölümünden mezun oldu. Marriott, Intercontinental gibi uluslararası otel gruplarının Operasyon Departmanlarında görev aldı. 2007 yılında Accor Grubuna katıldı ve grubun farklı otel markalarında Genel Müdür pozisyonunda çalıştıktan sonra son olarak Accor Türkiye Merkez Ofisinde Gelirler Direktörü olarak 6 yıl boyunca görev yaptı.

Franchise çalışmaları hızlanacak

Elite World Hotels & Resorts İş Geliştirme Müdürlüğüne atanan Giray Arıkan, Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümünü bitirdi. Kariyerinde Grand Hyatt, Accor Grubu, Dedeman, Hyatt Regency markalarının operasyon departmanlarında görev aldı. Arıkan, Elite World Hotels & Resorts’a katılımı öncesinde Nova Plaza Pera’da Otel Müdürü olarak çalışmaktaydı.

Giray Arıkan, yeni görevinde Elite World Hotels & Resorts’un yeni stratejisi doğrultusunda dört markayı içeren franchise sistemi ile turizm sektörüne yeni bir açılım getirmesinde aktif rol alacak.

Pazarlama ve İnsan Kaynaklarında deneyimli isimler

Elite World Hotels & Resorts Pazarlama Direktörlüğüne atanan Beril Başbubak Aykut, Yeditepe Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümünden mezun oldu. Turizm sektöründe uzmanlaşan Başbudak 2014- 2020 yılları arasında Wyndham Grand Istanbul Levent, Mandarin Oriental Bodrum ve Swissotel The Bosphorus gibi farklı uluslararası otel markalarının pazarlama departmanlarında yönetici pozisyonunda görevler aldı. 2020 – 2022 yılları arasında BB8 Danışmanlık adında kendi şirketini kurarak girişimcilik de deneyimi de edinen Başbudak, yeni görevi öncesinde Alarko Turizm Grubu – Hillside’da Pazarlama İletişimi Müdürü olarak görev yapmaktaydı.

Elite World Hotels & Resorts İnsan Kaynakları Direktörlüğüne atanan Yasemin Karamahmut, Beykent Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun oldu. Marriott, Kempinski gibi uluslararası otel gruplarının İnsan Kaynakları Departmanında ve Adecco Grup (HSBC Bank- Genel Müdürlük) İşe Alım Danışmanı olarak görev aldı. Karamahmut, yeni görevi öncesinde 8.5 yıldır Accor Türkiye Merkez Ofisi İnsan Kaynakları Departmanında çalışma hayatına devam etmekteydi.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha