Bilge Kasırga İpek Elite World Kuşadası’nın yeni genel müdürü oldu

Bilge Kasırga İpek Elite World Kuşadası’nın yeni genel müdürü oldu
05 Mart 2024, 11:49
Türkiye’nin önde gelen otel zincirlerinden Elite World Hotels & Resorts’ün yeni oteli Elite World Kuşadası’nın genel müdürü, sektörde açılış projelerindeki deneyimiyle bilinen Bilge Kasırga İpek oldu.

Turizm sektörünün önde gelen gruplarından Elite World Hotels & Resorts’ün haziran ayında kapılarını açacak yeni oteli Elite World Kuşadası’nın genel müdürü, sektörde özellikle açılış projelerindeki deneyimiyle tanınan Bilge Kasırga İpek oldu. Almanya doğumlu olan Kasırga İpek, Bilkent Üniversitesi Turizm Otel İşletmeciliği ve Guilford College Pazarlama Bölümü mezunu. Kastamonu Üniversitesi’nde master programına devam eden Kasırga İpek, iyi derecede İngilizce biliyor.

Profesyonel iş hayatına 1998 yılında Polat Renaissance İstanbul’da satış ve pazarlama departmanında başlayan Kasırga İpek, ardından İstanbul Kongre ve Sergi Sarayı ve Crowne Plaza’da Pazarlama ve Halkla İlişkiler görevlerini yürüttü. Bunu Magic Life Türkiye’de Reklam ve Pazarlama Koordinatörlüğü, Ramada Plaza İstanbul Pangaltı Pazarlama İletişimi Müdürlüğü ve Marriott Hotel İstanbul Asia’da üst düzey yöneticilik görevleri takip etti. Ardından sırasıyla Lykia Group, Holiday Inn İstanbul, Wyndham Kalamış Marina ve Crowne Plaza İstanbul Asia’da Satış ve Pazarlama Direktörlüğü yaptı. Kasırga İpek, Lykia Group, Wyndham Kalamış Marina, Crowne Plaza ve sonrasında VIA DMC Group’un tüm otel, AVM, gayrimenkul ve marina projelerinin İş Geliştirme ve Pazarlama Direktörlüğü görevlerini üstlendi. Bunu Grossmond Holding İş Geliştirme ve Pazarlama Direktörlüğü izledi. Ardından Ferko Ilgaz Mountain Otel ile Signature Blue Resort Kuşadası’nda Genel Müdürlük görevini yürüten Kasırga İpek’in kariyeri butik kategoride hizmet veren Güllü Konakları Şirince’de Genel Müdürlük göreviyle devam etti. Kasırga İpek son olarak ise Marina Hotel Kuşadası’nın Genel Müdürlük görevini yürütüyordu. Kasırga İpek, şimdi ise sektördeki deneyimini Elite World zincirinin 11. halkası olan ve 12 ay hizmet verecek Elite World Kuşadası’nın açılış ve geliştirme çalışmalarına aktaracak.

Yorumlar
osman öztürk
09 Mayıs 2024, Perşembe 04:01
hayırlı olsun başarılar dilerim
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha