Bentley by Molton Hotels dünyanın en iyileri arasındaki yerini aldı

Bentley by Molton Hotels dünyanın en iyileri arasındaki yerini aldı
11 Ekim 2017, 10:33
Molton şehir otelleri arasında yer alan Bentley by Molton Hotels, bu yıl 24. kez düzenlenen Dünya Seyahat Ödülleri’nde (World Travel Awards) “Türkiye’nin En İyi Tasarım Oteli” seçildi.

Molton şehir otelleri arasında yer alan Bentley by Molton Hotels, bu yıl 24. kez düzenlenen Dünya Seyahat Ödülleri’nde (World Travel Awards) “Türkiye’nin En İyi Tasarım Oteli” seçildi. İstanbul’un kalbi sayılan Harbiye kongre vadisindeki Bentley by Molton Hotels, deniz manzarası sunan konumunun yanı sıra mimarisiyle ödüle layık bulundu.

Molton oteller zincirine bağlı 11 otelden biri olan Bentley by Molton Hotels, 2017 Dünya Seyahat Ödülleri’nde (World Travel Awards 2017) “Türkiye’nin En İyi Tasarım Oteli” ödülüne layık bulundu.

Çınar Otelcilik tarafından Milanlı mimarlar Piero Lissoni ve Nicoletta Canes’ye yaptırılan otelin iç mimarisinde ışık ve alan kullanımına özel önem veriliyor. Bentley by Molton Hotels, aynı zamanda geniş pencereleri ile İstanbul’un renkli dünyasını ve denizi de odalara taşıyor. Otelde doğu ve batı kültürünü çağdaş bir tasarım anlayışı ile harmanlayan mobilya ve aksesuarlar dikkat çekiyor.

“Değer katmaya devam edeceğiz”

Molton Hotels Yönetim Kurulu Başkanı İ. Halil Korkmaz, ödüle ilişkin açıklamasında şunları söyledi:

“Molton otelleri arasında özel bir yeri olan Bentley by Molton Hotels’de misafirlerimize sunduğumuz seçkin atmosferin, Dünya Seyahat Ödülleri ile tescillenmiş olması bize gurur verdi. Türkiye’nin, özellikle de İstanbul’umuzun markalaşması adına bu tür ödülleri çok değerli buluyorum. Tasarım oteller, insanların bir şehri ziyaret etme kararında çok etkili olabiliyor. Biz turizmcilere düşen, şehrin kimliğini yansıtacak ve temsil edecek nitelikli projeler üretmek. Molton markası altında sunduğumuz hizmet, bu anlayışın bir parçası. Bentley by Molton Holtels, bir İstanbul markası olarak ülkemize layık olduğu değeri katmaya devam edecek.”

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha